Kupno nowego napedu DVD RW

Witam - jestem w sumie tutaj nowy ale już niestety zużyty - co miejscami widac- ale zdecydowanie polecam LG - mam GSA 4167B juz od ponad roku i jest, póki co skuteczny cichy i szybki czego sobie i wam zyczę :wink:

Złączono Posta : 07.11.2006 (Wto) 19:12

ostatnia cena ( po negocjacjach) 139 PLN - kumpel dzisiaj kupił - dostępne w kolorze czarnym, srebrnym, białym

ehh widze , ze ciezko bedzie z wyborem dobrej nagrywarki. tak naprawde nie wiesz czy bedzie dobrze, obojetnie ktory model i firme wybierzesz

odnośnie napędów LG (konkretnie CD-RW) to sam osobiście posiadałem dwa… i nadal mam jeden od kilku lat i służy mi dobrze, zero problemów, dobrze się spisują… poprzedni napęd CD-RW od LG służył mi jakieś 5 lat (przejęty po bracie, jeszcze kiedy nagrywarki CD-RW kosztowały zawrotne sumy ok.800zl :slight_smile: więc stary typ a dużo wytrzymał, dwa lata temu kupiłem nowszy odpowiednik…

Mam ją od nowego, czyli od 10 m-cy. 2 płyty sknocone, ale z mojej winy. Może trochę długo odpala jak się włoży płytę, ale ujdzie. Mam ją w kolorze czarnym.

Nakładka czarna na panel przedni

W kolorze czarnym

kurde nie wiem naprawde, ja jakos nie mam przekonania do LG :? kazdy z was ma inne zdanie na temat poszczegolnych napedow,a to utrudnia wybor :stuck_out_tongue:

  1. BenQ DW 1655

  2. LG GSA-H22L

czaki1000 dzieki, ale moze cos wiecej na ich temat ?

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 18:01

a co o tym myslicie ? http://www.skapiec.pl/site/cat/3/comp/94515

przede wszystkim jest tania :slight_smile: