Kupno nowego telefonu - Nokia C5-03 vs Samsung Wave 533 vs S

Witam. Otóż planuję przedłużyć umowę w mix plusie. Na oku mam 3 w/w telefony. Po przeczytaniu parametrów i opinii nadal nie mogę się zdecydować. Więc zwracam się do was z prośbą o pomoc w wyborze.

Jeśli chodzi o kwestie użytkowe, to często słucham muzyki i siedzę na necie. Od czasu do czasu popisze też SMSy.

Z góry dzięki za pomoc.

Wg mnie co byś nie kupił i tak kupisz dobrze. Jednak wg mnie nagorszy z tych 3 to Wave533 bo jest tylko dobry.

Najbardziej zaawansowana technologicznie na papierze jest nokia. Ma najlepszą rozdzielczość, największą szybkość internetu (pomijając fakt złapano takiego w trasie). Ma jednak już znienawidzony przeze mnie Symbiana.

Dlatego też polecam Galaxy 3, z którego pisze tego posta ;-). Nie jest to jakieś cudo, nie chodzi ekstra szybko. Wg mnie dobrze odtwarza muzykę (słucham na dużych sluchawkach, bo te dokanałowe to nieporozumienie noego trzymają się w uszach), robi dość dobre foty - ma trochę opcji w tym AF, net chodzi szybko - Opera Mini wręcz papiernicza.

A jaki masz telefon teraz?

Miałem, SE K750i.

Posiadam już tego Samsunga Galaxy i powiem, że jest bardzo fajny, aczkolwiek mam problem z ustawieniem tapety. Otóż mam obrazek w pewnej rozdzielczości (w tym specjalne 240x400 pod ekran) i chcę go ustawić na tapetę, aczkolwiek gdy wybiorę obrazek, to trzeba się bawić w jakieś rozciąganie (pojawiają się ramki i trzeba nimi jakoś operować) przez co nie mogę ustawić całego obrazka pod tapetę. Wiecie może jak to ogarnąć?

Po co kombinujesz? Wrzucasz cały obrazek, zaznaczasz i po robocie. A jaki ma to związek z tematem?