Kupno nowego telefonu

Witam :slight_smile: Jakiś nie cały miesiąc temu wziąłem z salonu telefon LG L5 problem w tym, że jestem z niego nie zadowolony. Więc wpadłem na pomysł, że najprościej w świecie sprzedam go dołożę pare groszy i kupie sobie nowy ;] Mam zamiar sprzedać go w jakimś komisie myślę, że wyciągnę za niego min. 450zł oczywiście pudełko, słuchawki z nokii lumii, brak simlocka i gwarancja będzie gdzieś na 20 miesięcy. Mówiąc “dołożę parę groszy” mam na myśli minimalnie 100zł" A piszę do Was, żebyście mi pomogli dobrać jakiś fajny telefon :> Więc tak minimalne funkcje:

-16mln. kolorów 480 x 854 px 3,5;

-dobra latarka (tak wiem wtf :D)

-8gb wbudowanej pamięci

-512mb/1gb ramu

-procek 1ghz

-dobry głośnik, dobry wzmacnicz słuchawkowy

-aparat 5mpx 2592x1944 iso 800

-video 1280x720

Mam na myśli oczywiście telefon używany. Jedynie co mi przypadło do gustu to chyba na razie ZTE Grand X IN.

Jakie są Wasze propozycje? ;]

CarpeDi3m , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Teraz szczerze mówiąc zastanawiam się nad s2 i lumią 800…

Bierz S2. Lumia z Windą … błeh (to moje zdanie) , Android ma więcej apek, jakiś taki bardziej przejrzysty ma system. No a S2 to dobra komóra :wink:

Samsung galaxy s 2

moim zdaniem xperia p

jednak chyba postawie na s2, wątpię, żeby można było znaleźć coś lepszego :stuck_out_tongue_winking_eye:

sgs2 =D>

hehe, postanowione sprzedaje lg l5 dokładam kolo 250zł i czekam na jakąś fajną okazję :slight_smile:

sgs2 dostaniesz nówkę w sklepach

saturn - media markt - euro agd za 999zł

Za dużo mnie to wyniesie mam inne wydatki ;D Znajdę jakiegoś w dobrym stanie i już :wink: