Kupno nowej karty graficznej

Tylko problem w tym, że nie bardzo mi się widzi coś pokroju HD4850 na Twoim zasilaczu, bo pójdzie z dymem, to raz, a i karta potrzebuje dodatkowego zasilania (wtyczka 6pin) a Twój zasilacz go prawdopodobnie nie ma. Z tego co teraz zauważyłem, ten athlon którego podałem Ci post wcześniej, ma 2.8ghz a nie 2.9ghz . Jest stary technologicznie i to Windsor, ciągnie więcej prądu. Więc albo zostaje ten nowy za 215zł bodajże, albo bierz tego http://allegro.pl/athlon-x2-5400-2x2800 … 38707.html , one wydajnościowo bardzo ale to bardzo podobnie, kiedyś już to przerabiałem na swoim starszym kompie.

Z jednej strony to 215 zł a z drugiej używany za 170. To wolę dać więcej i mieć ładny nowy z gwarancją na 3 lata. No tak w zasilaczu nie zauważyłem 6-cio pinowej wtyczki, a do tego taki dobry zasilacz ile by wyniósł ? Taki wiadomo żeby podołał jak najlepszej karcie bo chcę wycisnąć ile się da z konfiguracji tego sprzętu.

150-160zł gdzieś.

No jak to Panowie, w takim dobrym momencie i zabrakło wam dobrych pomysłów ?. Liczę na was karta graficzna już jest procesor również jeszcze tylko dobry zasilacz do tego (dobry i odpowiedni) i będzie w sam raz