Kupno nowej karty

Siema!

W poprzednim temacie pisalem o kupnie nowej karcie. Jak myslicie czy ta karta bedzie dzielac bez problemu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=142976731

oto moj sprzet

AMD Athlon XP, 1485 MHz

756mb RAM

plyta Shuttle AK32L

Prosze o wasze opinie…

Wg mnie powinna działać. Ale poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych userów

Dołożyłbym 70PLN do tego

Szkoda dokladac ani pierwsza ani druga,procek tu calkowicie niewyrobi.

Tu najtaniej jak sie da 9550

http://www.allegro.pl/item144006478_ati … 28bit.html

a nie wyjezdac ps3 z tym 6200,bo nie pogra sie konfortowo w gry z tym prockiem i grafa.

Calkiem niezla, ale ta karta prezentowana przez Ciebie ma typ magistrali AGP 8x wiec nie podpnie sie do mojej plyty… potrzebuje AGPx4

Podepniesz @100% a co mysclisz ze 6200 nie jest tez pod AGP8x,te karty spokolnie wchodza do AGP4x.Roznica w wydajnosci znikoma praktycznie zero.

W tym wypadku kasa nie gra roli. Chcialbym miec chociaz pewnosc, ze zadziala… Chce kupic taka karty, aby moj komp udzwignal ja w najwyzszej jakosci… zastanowiam sie nad radeon 9550

Zadziala a 9550 i 6200 64bit to ten sam poziom tylko ze jak 9550 podkrecisz to jest sporo wydajniejszy od 6200,a o najwyzszej jakosci to juz zapomnij na tym kompie.

W tej cenie to radka 9500@9700 albo 9800Pro.

Dobra, teraz przede mna trudny wybor… brac GeForce 6200 czy Radeona 9550 ?? Napiszcie swojo opinie… to dla mnie wazne!! czekam na odp

Już wcześniej także pytałem sie na forum w tej sprawie i polacałbym ci Radeona (jak masz kase to nawet 9600). Są bardzo wydajne. Zresztą i tak niedługo trzeba będzie wymieniać karty na te które obsługują Dx 10 (Vista) :frowning:

A wiec juz sie zdecydowalem. Biore Radeonika… Mam nadzieje, ze bedzie to dobry wybor. Bedzie mi towarzyszyl przez jakis rok, a pozniej czeka mnie zmiana sprzetu…dzieki za porady.pozdro

Smutna prawda

a co do karty to dokonałeś słusznego wyboru (wybrałeś 9550 czy 9600?)

Firmowa 9550. Mialem do wyboru inne modele, ale skusilem sie ta. Przyciagnela mnie swoim urokiem…