Kupno Playstation 4 Playstation 5 czy Telewizor będzie za słaby na Konsolę

Zbieram Kasę Mam Aktualnie Uzbierane 2 tysiące zastanawiałem się nad kupnem Konsoli Playstation 4 ale usłyszałem że Sony Robi Playstation 5 Wstrzymałem się posiadam 6 Gier na płytach i Teraz… Ktoś mi powiedział że jeżeli chcę sobie Kupić PS5 Albo PS4 to powinienem dokupić też lepszy telewizor bo ten który posiadam u siebie 2 różne Telewizory Samsung i LIN Które mają wejścia HDMI ale ta Osoba mi mówi że te telewizory które mam mogą być za słabe i nie dać sobie rady z tą Konsolą :frowning: a ja mam tylko Kasę na konsolę :frowning: jeżeli to prawda i będę musiał dokupywać do Konsoli Mocny Telewizor Kupować 3 :frowning: Ludzie Ktoś może mi dać poradę… jak sprawa wygląda

Jak masz wątpliwości czy te telewizory podołają, podaj tu ich nazwy.
BTW - mi konsola ps4 działała na starych modelach telewizorów bez ŻADNYCH problemów.

lordjahu No bo mówią mi że Potrzebny Będzie Telewizor z 4K Ja zrobię zdjęcia obydwu i wstawię tutaj zobaczycie jakie one są duże i ile mają cali Jaką wielkość :wink: i mi poradzicie :slight_smile: a wejścia mają z tyłu obudowy i po lewej stronie Lin a po Prawej Stronie tylniej obudowy Samsung przez co bardzo trudno podpinać cokolwiek do nich :wink:

FullHD, 4K … żadna różnica. Oczywiście na wyższej jakości ładnie to wygląda, ale nie ma musu!
Wystarczą same nazwy - z tyłu obudów mają naklejki

modelu i Nazwy niestety podać nie mogę bo Jak widać wszystko jest umiejscowione z tyłu obudowy i Ledwo co Daję radę podpiąć tam Pendrive trzeba się męczyć i przestawiać je z miejsca na inne :wink: albo odwracać :stuck_out_tongue:
Więc Nie są to Telewizory z najwyższej pułki ani 4k 8K ale Może Nie będą miały problemów z poradzeniem sobie z Konsolą podłączoną cały czas poprzez HDMI :wink:

Nie będą miały problemu :slight_smile:

Zastosuj przedłużacz USB i wyprowadź gniazdo na przód. Co do konsoli, to będzie dobrze. Te TV dadzą sobie radę spokojnie.

1 Tv Mam Taki o ile dobrze znalazłem

“Moc” telewizora nie ma żadnego wpływu na konsolę i odwrotnie. Możesz grać nawet na CRT (telewizorze kineskopowym) jeśli znajdziesz odpowiedni konwerter sygnału :smiley:

Koledze najprawdopodobniej chodziło o to, że na słabszym telewizorze nie zobaczysz wszystkich możliwości konsoli (słabsza jakość obrazu, mniej szczegółów etc.), a nie, że uniemożliwi to granie.

BTW. Xboxa One S możesz teraz kupić w za 800zł :wink:

Tak chodziło o to że żeby zobaczyć każdy Detal Ostry obraz i wszystkie efekty bajery Potrzebny Jest 4K Albo 8K Który wspiera konsolę i daje Obrazowi z gry Nowe życie :wink: nie mówił tu o zwykłym HD Albo Full HD :slight_smile:

Hej
Telewizor pod ps4 powinien mieć full h czyli 1920 : 1080 , zwykła konsola ps4 tylko tyle osiąga . Ps4 Pro ma możliwość 4 k i tu chyba jest szkopuł , samo 4k nie wystarcza dobrze mieć tv z 100 hz matryca ale to już dla tych co lubią bardzo płynny obraz :slight_smile: Pamiętajmy że zanim powstanie gra na ps5 to trochę minie .
Gdybym ja miał kupić teraz to ps4 PRO

MBedi1 A widzisz ja planuje Połączyć PS5/PS5 Pro Ze zwykłym telewizorem bez 4K i Bez 8K I nie wiadomo co to może być bo ta konsola będzie wspierała obydwa standardy a telewizor Nie :wink: no i nie wiadomo co się może stać

Panowie Odkopuję temat… Wiecie bo na internecie Piszą że Trzeba jednak mieć specjalny Telewizor pod tą PS5 bo zwykły telewizor taki które mam ja u siebie nie nadadzą się nie uciągną i telewizor będzie wąskim gardłem dla konsoli :slight_smile: więc zastanawiam się czy kupić 3 ponieważ Internet mówi że
Jaki telewizor do PS5? Oto co powinien oferować:
wyświetlanie gier w rozdzielczości 4K przy płynności 120 kl.
niski około 10-milisekundowy input lag
żywe kolory i wysoki kontrast,
obsługę HDR i jasność, pozwalającą to docenić,
przestrzenne audio, zdające się otaczać gracza,
a także specjalny tryb Gra
Więc. Panowie Jeżeli te dwa telewizory które mam będą za słabe nie uciągną nie nadążą za konsolą… to będę musiał kupić Kolejny i czy Jakiś Ekspert może mi powiedzieć czy Ten TV Nada się ze względu na to co napisałem wyżej z informacji z internetu. :slight_smile: jeśli tak to kupię go razem z konsolą ale to będzie ogromny Spory Wydatek


kup konsolę i graj na starym TV. Jak zauważysz że stary TV nie podoła to idź do okulisty, a potem do sklepu po nowe TV.