Kupno routera czy jest inne wyjście?

Witam.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem nowego komputera.

Mam zainstalowany system Win7 HP 64bit.

Mam modem ZTE ZXDSL 852 w Orange freedom 1mb który na nowych systemach niestety nie działa.

Jest jakiś “patant” z wyłanczaniem sterowników czy coś takiego, ale ja bym chciał żeby wszystko działało jak na XP.

BOK Orange poradziło mi abym kupił sobie router bo ów modem nie bedzie działał na Win7 64bit.

I tu jest mój problem. Jaki kupić ten router? A może jednak ktoś zna sposób aby internet działał bez wyłanczania tych sterowników?

Proszę o pomoc.

Mam do wydania ok.200zł.

wyłącz w biosie cyfrowe podpisywanie sterowników ,sterowniki pod viste działają na win7 przynajmniej 32bitowym jak znajdziesz takie które będą pod viste64bit powinny działać instaluj je jako administrator dodatkowo ustaw zgodność z windows vista może zadziała.co do routera możesz kupić jakiegoś najtańszego tp-linka.routery nie potrzebują sterowników

diver7 , postępuj według tej instrukcji http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obs … inst_ster/

Tyle, że za każdym włączeniem systemu będziesz musiał włączać opcję Wyłącz wymuszanie podpisów sterowników (opisane w tamtej instrukcji) :slight_smile: