Kupno router'a z wifi do 150zł

Witam, zamówiłem internet z Orange w promocji “Orange Freedom”, prędkość łącza będzie 2Mbit/s i teraz jest mały problem, oni dają modem przewodowy (na kabel) a ja chciałbym router bezprzewodowy, z Wifi, i mam na ten cel do 150zł, więc proszę o propozycję bo nie mam o tym zielonego pojęcia :wink:

Proszę i dziękuję za propozycje :wink:

PS. W przyszłości z neta w domu będą korzystały dwa kompy - PC i lapek

Tyle tego jest w postach, ale mój typ to:ASUS WL520GC. Zaleta: prosta konfiguracja

a teraz pytanie z innej beczki:

za granicą (w Szkocji) miałem także internet z orange o prędkości 8mbit/s i miałem orange livebox’a i moje pytanie jest czy ten router będzie także działał w Polsce?

bo teraz tam sa podłączone 2 kompy i właśnie może mi brat prześle :wink:

więc będzie działał w Polsce czy nie?

Jeśli tam i tu internet jest na linii DSL to napewno :stuck_out_tongue:

tu i tam usługodwca jest Orange, więc raczej to samo, dzięki za pomoc, brat mi przysle Orange Livebox’a :wink:

a następne pytanie:

czy ktoś wie czy w usłudze Orange Freedom jest możliwe dzielenie internetu na dwa kompy w domu bez dodatkowych kosztów, czy trzeba to zgłosić Orange?

Ee tym to się nie martw. Wątpie, żeby np nerwostrada pozwalała rozdzielać łącze internetowe na xx komputerów w domu i to routerem który u nich nie jest w sprzedaży. A jednak ja tak robie i się nie martwię :smiley: