Kupno sensownego tabletu w cenie 200-250zł

Witam, chciałbym kupić w miarę dobry tablet w cenie 200-250zł.

Wiem że w tej cenie bardzo mocnej maszyny nie kupię, ale jak na swoją cenę na pewno coś się znajdzie odpowiedniego. :slight_smile:

Nie chcę kupić typowego chińczyka tylko coś w miarę dobrego.

Jakie modele polecacie w tej cenie?

Dzięki za pomoc :slight_smile:

nie kupisz tablet za tą cenę!

W podanej cenie tylko tania chińszczyzna. Ponieważ tablet aby działał na nim płynnie Android potrzebuje 1 GB RAM i musi mieć minimum 8 GB pamięci z czego dla użytkownika i tak zostaje praktycznie połowa. Dobrze też aby miał 2-rdzeniowy procesor, choć jeden rdzeń też się sprawdzi ale min 1,4 ghz (oczywiście mowa o ICS).

Za ok. 500 zł to już coś można by było ciekawego wybrać, ale cudów też za tę cenę nie będzie.

do 300 zł to chyba jedynie Lark albo Modecom, ale używanie tabletu będzie irytujące. Sam kiedyś kupiłem GoClever TAB A73 za ok 500 zł i dziś bym takiego badziewia nie kupił bo tylko straciłem pieniądze, ale zobaczyłem jak działa tablet, wiem czy mi jest potrzebne takie urządzenie i wypatruje okazji na nowy większy tablet, bo 7 cali to trochę mało.

Jeżeli też chcesz sprawdzić czy potrzebny jest ci tablet i nie utopić w nim dużego kapitału to jakiś Lark albo Modecom. Ale podejrzewam że po pewnym czasie potrzebny będzie ci prawdziwy tablet.

Minimum jeżeli chodzi o wydajność:

Vido N70S

Omega MID7108

Kruger & Matz KM0793

Overmax BaseCore 10

Prestigio PMP5570C

myTAB 7 DualCore

Manta Duo Power HD MID801

myTAB 10 DualCore

Kiano Fly 7 Dual

Goclever Terra 70 

Navroad NEXO 7 16GB

Tracer oVo 3.0

Manta Dual Power MID802