Kupno smartfona do 500zł

Witam serdecznie forumowiczów. :slight_smile:

Wakacje przyszły a razem z nimi i pieniążki na koncie zatem wpadłem na pomysł wymiany smartfona. Mój obecny HTC Mozart już mi się trochę znudził, tak samo jak i interfejs Metro zatem fajnie by było gdyby mój przyszły nowy-stary (bo interesują mnie modele używane) telefonik posiadał system Android. Technika poszła do przodu, chciałbym by ten telefon był trochę bardziej wydajny niż mój WinPhone. Nie ukrywam, że chciałbym pograć w jakieś gry i byłbym niezmiernie rad gdyby urządzonko mogło bez problemu emulować PSXa. Nie wiem jakie są wymagania takich emulatorów, nie wiem czy na każdym smartfonie da się to zrobić, ja nic nie wiem ale fajnie byłoby pograć w Gran Turismo na komórce. Nigdy Androida nie miałem. :stuck_out_tongue:

Więc tak, podsumowując:

  • musi mieć lepsze podzespoły niż Mozart

  • musi mieć Androida

  • ekran minimum 3,7 cala, najlepiej większy

  • dobra jakość dźwięku (w sumie dość często słucham muzyki)

  • na smartfona jestem w stanie wydać 500zł, ani grosika więcej :stuck_out_tongue:

Wpadł mi w oko Sony Xperia Arc S. Wygląda całkiem fajnie, działa też nieźle a i mogę go kupić za 470 zł z półroczną gwarancją. Prosiłbym o jeszcze jakieś propozycje.

Z góry dziękuję. :slight_smile:

Arc S ma jednordzenioiwy procek i słabą grafike. Jak już to coś na dwóch rdzeniach, pokroju HTC Sensation choćby. Sam kupiłem na wiosne takiego za 500zł z wysyłką w b.dobrym stanie (ekran bez rys).

http://allegro.pl/htc-sensation-xe-beats-audio-android-gps-wifi-i3462892982.html

Takie coś będzie dobre? :stuck_out_tongue:

Te telefony są z hong kongu po regeneracji, odpada http://forum.benchmark.pl/topic/95378-c … przedawcy/ - tu podobny przykład.