Kupno Sx1

Siemka, jutro jadę kupić sx1 i mam pytanie, czy jak go kubię to mam iść do serwisu żeby mi zaktualizowali soft czy może jest odpowieni? I jeszcze jedno, czy będę misiał za to zabulić czy jeżeli jest na gwarancji nie trzeba? Pozdrawiam Bażant :slight_smile:

jak masz na gwarancji to na ściemniaj że ci wolno chodzi itp. to ci zmienią za darmo :wink: albo sam zaktualizuj wejdź sobie na http://www.symbianonline.com tam jest dużo expertów z tej dziedziny :wink:

Dzięki GReat, coś imm wcisnę :smiley:

jaki bierzesz sx czrny jak czarny to wklep *#0000# i zobacz jaką bedziesz miał wersje softu i to zależy jaki sprzedawca jeżeli sam ci wgrywa softa ten sprzedawca to nie stracisz gwarancj a jak na własną reke to stracisz :frowning: najnowszy soft to v15 ale bez polaka a najnowszy z polakiem to 14 polecam http://sx1.pl <<<—Forum na temat Sx1


1000 POST! !!

http://communications.siemens.com/cds/f … rN,00.html

To wszystko wyjaśnia

I jeszcze jedno pytanie czy Sx może mieć melodię mp3 na dzwonek. Jeżeli nie, to czy jest jakiś program pod symbian który to umożliwia??

I jeszcze jedno pytanie czy Sx może mieć melodię mp3 na dzwonek. Jeżeli nie, to czy jest jakiś program pod symbian który to umożliwia??

tak może :smiley:

A z kąd to wiesz?? Bo ja czytałem i nie pisało że może a we wszystkich innych gdzie ta funkcja jest, jest wyszczegółniona :?

http://communications.siemens.com/cds/f … rN,00.html

Z tej strony :slight_smile:

Dziwne, ja teraz patrzę na forum o sx’sie i tam piszą, że się nie da. Trzeba dopiero sformatować do wave i wtedy dać na dzwonek. Chyba masz złe info

ROD@CS :wink: Ale dzięki!! Można zamknąć.

Widocznie zle napisali co ci podałem na stronie !!

Wątpie, wczoraj kolega prosił mnie żebym ustawił mu w sx’sie melodię mp3 na dzwonek, bo on nie umie. 2h się męczyłem na wszystkie sposoby: przenosiłem, tworzyłem nowe foldery… niestety nie pomogło i myślałem, że to moja nie wiedza i teraz widzę, że to po prostu brak tej funkcji :wink: :stuck_out_tongue:

Poprawiłem odpowiedz !!

Bażant można wavy :twisted: