Kupno tabletu do 350zł - który wybrać?

(Ctr) #1

Witam. Postanowiłem kupić sobie tableta. Do wydania mam 350zł. Mam zniżkę 100zł w Euro RTV AGD, więc prawdopodobnie przeznaczę ją właśnie na tableta. W cenie upatrzyłem sobie 3 urządzenia: NTT 730, Kruger & Matz KM0793, Adax TAB 8JC1. Wszystkie na androidzie 4.0, z 1GB RAMu. Za NTT przemawia cena, jednak ma 1 rdzeniowy procesor i nie ma normalnego aparatu, tylko ten do wideorozmów. Za Krugerem przemawia design i ekran IPS. Ma też dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,6GHz, jednak nazwa Rockchip RK3066 nic mi nie mówi. Natomiast za ADAXem przemawia lekko większy ekran, procesor ARM Cortex A9, dwurdzeniowy, 1,2 GHz i karta grafiki Dual Mali-400. Nie wiem jaki ma układ graficzny. Jeszcze na temat Kruger&Matz: cytat z pewnego forum:

Nie ukrywam, że na tablecie od czasu do czasu chciałbym pograć w jakieś gierki, więc prawdopodobnie NTT odpada. Który tablet byście zasugerowali, bo ja skłaniam się do zakupu Kruger&Matz'a właśnie przez powyższy cytat gościa z forum. Nie wiem jak się ma wydajność w aplikacjach pomiędzy Krugerem i Adaxem. Czekam na wasze opinie i pozdrawiam wszystkich.

(Jaro070) #2

Do gier to tylko Kruger & Matz KM0793. Ewentualnie Vido N70S, ale w Euro go nie mają. RK3066 to wydajny i tani procesor, w tej cenie praktycznie nie ma żadnej konkurencji (w wydajności).

(Ctr) #3

Zamówiłem tego Krugera. Gdy przyjdzie podzielę się wrażeniami.