Kupno tabletu

Witam, chcę kupić tablet w cenie 500 pln. Miałby mieć 10 cali i 2gb ramu,system bez znaczenia. Najlepiej nowy, poproszę o jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam

W tej cenie z 10 calowym wyświetlaczem jest nieco ogarniczony wybór niż w przypadku 8 cali. Proponowałbym sprawdzić modele np. Kiano SlimTab 10 3GR powinieneś się zmieścić do 500 złotych i ma 10 cali, Cavion Base 10 czy BLACKTAB10 dostępny np w sferis. Z 8 calowych wart uwagi Samsung Galaxy Tab A.

W tej cenie nic lepszego od Huawei MediaPad T3 10 raczej nie dostaniesz. Modele z 1GB RAM/8GB flash jak w propozycji wyżej całkowicie sobie daruj. To niewspółczesna specyfikacja. Huawei ma Snapdragon 425, który sprawdzi się tylko gdy zaakceptujesz małe braki płynności. Wiem bo używam takiego samego, tylko wersję 8cali z LTE. Jakość wykonania bez jakiegokolwiek zarzutu, wykonany jest z aluminium.

Zdecydowałem się na KIANO INTELECT X3 HD

Czyli badziewiastą, powolnie działającą hybrydę z Windows. Dobry wybór to nie jest.

troche przekracza budzet ale ja bym dołył, zwłaszcza jak ma byc to 10" https://www.sferis.pl/tablet-lenovo-a10-70-za000117pl-101-16gb-wifi-niebieski-p526105

Polecam Huawei MediaPad T3 10 LTE


Qualcomm Snapdragon 425 (4 rdzenie, 1.4 GHz, Cortex A53)
Pamięć: 16 GB
Pamięć RAM: 2 GB DDR3
Przekątna: 9.6"
Rozdzielczość: 1280 x 800
Android 7.0 Nougat

ja jestem ciekaw jak sie sprawuje ten KIANO INTELECT X3 HD ?