Kupno Telefonu co polecacie?N95?

Witam mam możliwość kupna telefonu dostałem propozycję np : Noki N95 czy to dobry telefon?

Chodzi mi o to żeby miał neta(mam w domu router) , gg i dobrą jakoś muzy.

Co polecacie?

Chodzi mi głównie o neta i gps :smiley:

Proszę o propozycję

Ps czy N95 jest wart swojej ceny?Czy nie lepiej zostawić sobie kasę i sprezentować jakiegoś laptopa , co prawda mam w domu 2 komputery (takie że szkoda gadać , ale do neta wystarczą a telefonu nie mam :))

N95 jak dla mnie jest za duży… co sądzisz o E66 ?

N95 8GB :wink: zwykła jest minimalnie gorsza :stuck_out_tongue: ew. W960i lub iPhone 3G :stuck_out_tongue:

klopas , co się stało, ze poleciłeś iP? :smiley:

Jeśli chodzi o internet - zdecydowanie iPhone, sama przyjemność przeglądania stron. IMHO w n95 przeglądanie stron jest koszmarne, poruszanie sie tym klawiszem nawigacyjnym, wręcz jest udręką.Natomiast jeśli chodzi o GPS. w iP 3G GPS jest totalna pomyłką. Nie był on tworzony aby pokazywał trasę, a raczej, aby zobaczyć swoje aktualne położenie etc. Dlatego w części z GPSem wygrywa n95, ale tylko 8GB - więcej ramu, większy wyświtlacz, to chyba główne różnice.

Najalepszym rozwiązaniem będzie zakup N95 (do GPSu) i iPod Touch (do przegladania stron) xD

żeby się pobawił i zamienił na prawdziwy telefon :wink:

No fakt, iP nie jest “prawdziwym” telefonem :stuck_out_tongue:

n95 jest dobry ale bardzo duży

n95 jest duży?! OMG… jest zgrabny… ty nie wiesz co to znaczy duży telefon :wink:

To ma być prezent i zastanawiam się na N95 , ale w ogóle jeżeli zdecydował bym się na N95 to dobry wybór?

@edit

Ten telefon ma mi służyć długo , dobra jakoś muzy jak z możliwościami konfiguracji?Czy mogę pobrać jakieś motywy gry itd?

jest tego tak dużo że nawet nikt nie potrafi wypowiedzieć tej liczby 8)

Kolega ma N95. Wyświetlacz Bardzo duży bardzo dobrej jakości. internet jest :D. ma wbudowany odbiornik GPS, aparat 5megapixeli. Ogólnie jest Bardzo fajny. Ale Lepsza jest n95 8gb (różni sę tylko tym że ma 8gb pamięci a nie 160mega, jest czarny, ma jeszcze większy wyświetlacz, niewiele ale zawsze coś, lecz kosztuje o wiele drożej).

ja bym brał n95…

n95-2 jest szybsza, ma 2x więcej ramu i kilka dodatków w porównaniu do n95-1 :wink:

Dobra już wiem co i jak , stwierdziłem że szkoda kasy ( prezent od siebie dla siebie :>)

A co sądzicie o noki 5310 , będzie chodzić mobilne gg i jakieś gierki są w necie na ten model :>

I jak z mp3 dobra jakoś itd?

Pozdro

N95 jest jak najbardziej warta swej ceny… Można na allegro już nie tak drogo trafić i potem być zadowolony :slight_smile:

  • Potrzebujesz GPS - Jest i działa bardzo dobrze

  • Potrzebujesz aparat/video - jedno super a drugie jeszcze lepsze, nigdy jeszcze nie miałem telefonu co kręci takie filmy czy pstryka takie fotki …

  • Potrzebujesz internet - N95 posiada wi fi co przy routerze jest sprawą piękną :slight_smile: Całkiem wygodnie się używa i za darmo :slight_smile:

  • Potrzebujesz dobrej jakości mp3 - N95 ma dwa bardzo głośne głośniki z bardzo dobra jakością dźwięku - na prawdę. Przy 80% dźwięk jest głośny na tyle, że słychać nawet na ruchliwej ulicy. Do tego możesz sobie ustawić dźwięk 3D co daje bardzo fajny efekt :slight_smile:

  • Potrzebujesz Gadu Gadu - Jak z internetem :slight_smile: Wszystko szybko i bez problemów.

Ponadto …

  • Duży, bardzo dobrej jakości wyświetlacz…

  • Bardzo szybki, podwójny procesor z akceletratorem 3D

  • czujnik ruchu - nawet chociażby do przeglądania internetu czy poruszania się w menu bez dotykania klawiatury albo do grania w gry, które są na bardzo wysokim poziomie (ruszając tylko telefonem).

  • I Sprawa jak np. dla mnie Najważniejsza… Symbian - ogromne i nieograniczone możliwości. Jeśli miałeś kiedykolwiek styczność z symbianem to wiesz o co chodzi. I nie patrz na opinie ludzi, że muli bo muliło na starych platformach, N95 ma dobry procesor i symbian chodzi baaardzo szybko i zwinnie.

  • Jest ładna, mała! Nie wiem skąd komuś wyżej przyszło do głowy żeby pisać, że jest duża. Na wielkość (góra-dół) jest nawet nieco krótsza od najmniejszego symbianowca 6120c !

  • Posiada wejście na zwykłe słuchawki co daje idealne brzmienie radia czy mp3.

  • Wejście na mini USB, co też jest bardzo wygodne.

I nie będę więcej wymieniał. Na prawdę ten telefon jest wart swej ceny :slight_smile:

Pozdrawiam

Posiadacz N95.

P.S. Co do 5310 … nie ma nawet połowy tego co N95 :slight_smile: Muzyka na pewno będzie w niej ładna ale co poza tym?

A ja proponuję HTC Touch Diamond, lub poczekać na HTC Touch HD.

Rysik, GPS, touchFlo, dotyk, WM6.1 Pro …

Połączenie obu telefonów.

jak do muzy to nic nie przebija N81 :wink: najlepsza w jakości muzyki… SE walkmany to przy nim “stare kaseciaki” :wink: