Kupno Telefonu. (e71 dokładniej)

Witam. Mam zamiar zmienić telefon na dniach ( w sumie to już dziś chętnie bym kupił). I najbardziej telefon jaki bym chciał to Nokia e71. Ma ktoś miał okazje korzystać mógłby cos na jego temat powiedzieć. ? To sprawa pierwsza.

Druga czy cena 1.100 zł za ten telefon z nowy bez simlocka z karta 2 gb i gwarancja to dobra cena ?

I ostatnie czy za ta kase powinienem rozejrzeć sie za jakimś innym telefonem czy ta nokia e71 spełni moje oczekiwania. ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Tzn. jakie?

Ogólnie telefon mnie się bardzo podoba. Co do ceny, to nie jest to jakaś super oferta. W tej cenie znajdziesz wiele innych równie ciekawych pozycji, jak np. http://allegro.pl/item560879041_htc_tyt … locka.html

Mam ten telefon. Jest świetny to jeden z tych przy których zatrzymuję się na dłużej ;). Świetnie się pisze na klawiaturce qwerty, symbian o dziwo bardzo fajnei chodzi ;). Natomiast perełka tutaj to bateria która przy zwykłym użytkowaniu pisaniu smsów czasem telefonu trzyma mi 6 dni a to naprawdę rzadkość w takim kombajnie. Zarzuty mogę mieć jedynie do aparatu, zdjęcia nie są najwyższych lotów lepsze miałem w nokii N70 :slight_smile: i autofocus ustawiany literką T ehh ;). Ale polecam. :slight_smile:

może zastanów się nad E90 ? E71 ma jedną wadę… jest mniejsza niż poprzednicy (E61 i E61i) a mogli by jej aż tak nie zmniejszać :stuck_out_tongue:

ale ogólnie telefon jest ok…