Kupno telefonu za 700 zł

(Dj Kamil95) #1

witam chcę sobie kupić jakiś dobry telefon za kwotę mniej więcej od 500 do 700zł max

telefon powinien miedz dobry apartat dośc duży wyświetlacz noi wszystko co dobre;p

zastanawiałem się nad samsungiem f480 ale podobno słaby aparat i krótko trzyma baterja

proszę o pomoc

(Konrad93) #2

z Wi-Fi czy nie ? na dotyk ? slider, normal ? dość duży wyświetlacz czyli ile ? 2,4" czy 3" ?

(Dj Kamil95) #3

nom na dotyk wifi może być ale nie musi nie zależy mi na wifi.. wyświetlacz powyżej 2,4

(klopas) #4

iPhone? spełnia twoje wymagania... aparat porównywalny z f480 :stuck_out_tongue:

(Dj Kamil95) #5

iphone kosztuje chyba wiecej niż 700zł

czytałem o f480 troche szajski telefonik :?

podawajcie linki z allegro albo innych stron

(klopas) #6

na aukcjach wyrwiesz od 500zł a kup teraz są czasami 600-700 (mówię o iPhone 2G)

(Dj Kamil95) #7

ok dzięki patrzyłem i nawet fajny

ale ma ktoś jeszcze inne propozycie oprucz iphona 2G?

(Patrykpucek) #8

Lepiej popraw ortografię i pisz polskie znaki diakrytyczne bo zaraz tu admin wpadnie :wink:

xbit95 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Dj Kamil95) #10

już poprawione :slight_smile:

(klopas) #11

nazwa tematu nie jest poprawiona... jak zmienisz na np. "Wybór telefonu do 700zł" to będzie lepiej...

(Dj Kamil95) #12

już zmieniłem :slight_smile: waszym zdaniem co powinienem wybrać omnie czy htc touch daiment?

telefon będzie używany do robienia zdjęć nagrywania filmów słuchania mp3 do grania w gry i czasem do internetu

czekam na wasze propozycje

(klopas) #13

iPhone będzie idealny, zrobisz JB (albo już będzie zrobiony) i wgrasz iPhone Video Recorder z cydii z repo xsellize :stuck_out_tongue:

a zwłaszcza do gier, na iPhone OS jest sporo fajnych gierek (no i zajmują od 2mb do 500mb a nie jakieś brzydkie i liniowe gry java :smiley: )

(Dj Kamil95) #14

iphona nie chce dużo osób mi go odradza :frowning:

(klopas) #15

bo się nie znają, miałem iPhone i z chęcią bym go znowu kupił...

niby czemu jest zły? bo nie ma BT który można dograć? bo nie ma nagrywania filmików które też można dograć? ja ci odradzam produkty z WM bo nie mają MultiTouch...

(Dj Kamil95) #16

dziadoski aparat 3.2 mpix ;/ i opinie czytałem na forum to dużo jest negatywów

(Pawbrotm) #17

Jeśli dla ciebie o jakości aparatu świadczy ilość megapikseli to szkoda gadać - megapiksele to tylko rozdzielczość zdjęcia, na jakość wpływa jakość elementów aparatu. W sumie iPhone to dla mnie zagadka - tyle ludzi na niego narzeka, a zarazem Apple zarabia na nim więcej niż Nokia na wszystkich swoich telefonach. :smiley: I jeszcze, że się tak spytam co to za forum?

(Dj Kamil95) #18

google.pl i poczytaj na temat aparatu i opini niektórych ludzi

nie chce tego iphona 2G bo jak dla mnie za tą cene wolałbym nokie 5800 albo omnie

a jak myślicie nokia n95 jest dobra jak dla mnie tak jak pisałem na początku? :smiley:

(klopas) #19

:smiley:

bo to apple, w ameryce 50% ludzi używa maków a tylko biedniejsi używają PC :stuck_out_tongue: a iPhone to telefon z iPodem i już :smiley: ale dużo osób nie potrafi wykorzystać iPhone choć w 5% :stuck_out_tongue:

(Dj Kamil95) #20

?? :frowning: