Kupno telefonu za 700 zł

witam chcę sobie kupić jakiś dobry telefon za kwotę mniej więcej od 500 do 700zł max

telefon powinien miedz dobry apartat dośc duży wyświetlacz noi wszystko co dobre;p

zastanawiałem się nad samsungiem f480 ale podobno słaby aparat i krótko trzyma baterja

proszę o pomoc

z Wi-Fi czy nie ? na dotyk ? slider, normal ? dość duży wyświetlacz czyli ile ? 2,4" czy 3" ?

nom na dotyk wifi może być ale nie musi nie zależy mi na wifi… wyświetlacz powyżej 2,4

iPhone? spełnia twoje wymagania… aparat porównywalny z f480 :stuck_out_tongue:

iphone kosztuje chyba wiecej niż 700zł

czytałem o f480 troche szajski telefonik :?

podawajcie linki z allegro albo innych stron

na aukcjach wyrwiesz od 500zł a kup teraz są czasami 600-700 (mówię o iPhone 2G)

ok dzięki patrzyłem i nawet fajny

ale ma ktoś jeszcze inne propozycie oprucz iphona 2G?

Lepiej popraw ortografię i pisz polskie znaki diakrytyczne bo zaraz tu admin wpadnie :wink:

xbit95 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

już poprawione :slight_smile:

nazwa tematu nie jest poprawiona… jak zmienisz na np. “Wybór telefonu do 700zł” to będzie lepiej…

już zmieniłem :slight_smile: waszym zdaniem co powinienem wybrać omnie czy htc touch daiment?

telefon będzie używany do robienia zdjęć nagrywania filmów słuchania mp3 do grania w gry i czasem do internetu

czekam na wasze propozycje

iPhone będzie idealny, zrobisz JB (albo już będzie zrobiony) i wgrasz iPhone Video Recorder z cydii z repo xsellize :stuck_out_tongue:

a zwłaszcza do gier, na iPhone OS jest sporo fajnych gierek (no i zajmują od 2mb do 500mb a nie jakieś brzydkie i liniowe gry java :smiley: )

iphona nie chce dużo osób mi go odradza :frowning:

bo się nie znają, miałem iPhone i z chęcią bym go znowu kupił…

niby czemu jest zły? bo nie ma BT który można dograć? bo nie ma nagrywania filmików które też można dograć? ja ci odradzam produkty z WM bo nie mają MultiTouch…

dziadoski aparat 3.2 mpix ;/ i opinie czytałem na forum to dużo jest negatywów

Jeśli dla ciebie o jakości aparatu świadczy ilość megapikseli to szkoda gadać - megapiksele to tylko rozdzielczość zdjęcia, na jakość wpływa jakość elementów aparatu. W sumie iPhone to dla mnie zagadka - tyle ludzi na niego narzeka, a zarazem Apple zarabia na nim więcej niż Nokia na wszystkich swoich telefonach. :smiley: I jeszcze, że się tak spytam co to za forum?

google.pl i poczytaj na temat aparatu i opini niektórych ludzi

nie chce tego iphona 2G bo jak dla mnie za tą cene wolałbym nokie 5800 albo omnie

a jak myślicie nokia n95 jest dobra jak dla mnie tak jak pisałem na początku? :smiley:

:smiley:

bo to apple, w ameryce 50% ludzi używa maków a tylko biedniejsi używają PC :stuck_out_tongue: a iPhone to telefon z iPodem i już :smiley: ale dużo osób nie potrafi wykorzystać iPhone choć w 5% :stuck_out_tongue:

?? :frowning: