Kupno telewizora 32' pomoc :)

niestety nie stać mnie za bardzo na taki model, 1850 1900 to naprawdę max. co do marki to nie jest wymuszony samsung może być coś innego byle nie firmy typu technika czy ok. albo thompson. Jeśli np. LG nie ma tego efektu clouding’u a np. ma 200hz to oczywiście może być. co powiecie na takie TV:

LG 37LS570, LG 37LM611, LG 37LS5600, samsung UE37ES5700, PHILIPS 37PFL3507, PHILIPS 32PFL5507K . Jak to będzie jakiś problem to może być TV 32 ale z jakimś sensownym wyposażeniem. Czytałem gdzieś na jakimś forum, ze trudno znaleźć tv bez 3d i z dobrym odświeżaniem, bo lepsze matryce dają właśnie do nich, a nowsze serie tv bez 3d z lepszymi matrycami są horrendalnie drogie, wiec może z 3d??

Samsung jest też o tyle dobrym wyborem, że jest bardzo solidnie wykonany. Nie chodzi mi tu bynajmniej o wzornictwo, ale i jakość użytych materiałów (chociaż design też mi się podoba). Mnie jako średnio orientującemu się w tej dziedzinie nie chciało się przybliżać bardzo mocno szczegółów technicznych, więc wybrałem Samsunga bo po prostu był "ciężki"i sprawiał wrażenie solidnego. :slight_smile: