Kupno telewizora

Chciałbym kupić telewizor absolutnie bezkompromisowy. Zależy mi na bardzo dobrym procesorze upscalingu obrazu i rozdzielczości przynajmniej 4k. Wielkość powyżej 55 cali. Najlepiej OLED lub QLED (lub inne pochodne od tych technologie). Jaki telewizor polecacie w przypadku budżetu do ok. 30 tys złotych. Chce poznać wasze typy najlepszych telewizorów na rynku. Pytam z powodu braku wiedzy na ten temat.

Za taką kasę, poszedłbym do sklepu, powiedział swoje wymagania, żeby mi pokazał które to, wziął bym jakiś film w 4K ściągnął z neta z HDR, wsadzał w TV i wybrał ten, na którym jest najlepszy dla mnie obraz. Reszta i tak będzie na wypasie.

Najpierw poszukaj w sieci info czym to się różni i które bardziej nadaje się do miejsca gdzie to będziesz używał a potem wyszukiwarka produktów i szukaj.
P.S. Zbyt wielkiego wyboru mieć nie będziesz za 30 tyś.

Mały wybór do 30 tys? Troll?

Chodzi o „do 30” vs „za 30”.

Odlicz te powyżej 30 tyś i zobacz ile zostało. Oled-y i Qled-y. Taki był warunek.

@Yakii

To jest tylko bełkot marketingowy.
Potrzebujesz dużego TV, czy zapłacić za nalepkę np. Bang&Olufsen?, który kupuje od Samsunga, a połowa matryc od Samsunga jest od Toshiby/ostatnio olanej na rynku/
Masz czas na zwrot, postaw, odpal, nie podoba się -next.
I spokojnie coś za 10k „bezkompromisowe” kupisz

Yakii mu nie poda top 5 modeli na tacy.

Na tacy to się nierozgarniętym podaje.

to telewizor za 30 tys. ? chyba tylko na kilka lat