Kupno używanego Xbox one - na co zwracać uwagę?

Witam

Mam pytanie, noszę się z zamiarem kupna xboxa one i chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę? Czy możliwy jest ban konsoli tak jak w PS3 / PS4 . Xbox 360? Ponadto część ofert jest w zestawie z grami w wersji cyfrowej. Jak to konkretnie wygląda? Czy by korzystać z tych gier w wersji cyfrowej muszę mieć dostęp do konta poprzedniego właściciela czy mogę założyć swoje konto? Czy jest jeszcze coś na co powinienem uważać? Proszę o Wasze sugestie. Na chwilę obecną mam PS4, kupione nowe w sklepie więc tam była sprawa jasna, jednak w przypadku Xboxa One widzę, że kupno używanej konsoli będzie lepszym wyborem, przynajmniej z pozoru ponieważ oferowane gry w zestawie albo nic mi nie mówią albo mnie nie interesują a podbijają cenę konsoli.

P.S proszę tylko bez wycieczek w stylu po co ci konsola, kup sobie grafikę na PC albo, masz PS4 to po co CI Xbox, za takie odpowiedzi serdecznie dziękuję ponieważ mam swoje powody by nie grać na kompie i by kupić xboxa one więc proszę nie odbiegajmy od tematu.

kilkadziesiąt odsłon i nikt nie potrafi doradzić? na co zwrócić uwagę? Nie chciałbym kupić jakiejś zbanowanej konsoli czy np. z jakiejś starszej serii, która wiadomo, że jest wadliwa, dlatego ten post. Ponadto powiedzcie czy jest sens dopłacać do 1 TB dysku? Na konsoli będą tylko gry bo do filmów / muzyki / YT mam inne dedykowane urządzenia, będę raczej kupował gry w wersjach pudełkowych tylko pytanie ile tak przeciętnie zajmuje gra na dysku? Czy kopiowana jest cała płyta Blu-Ray? Wtedy kupno 1 TB HDD ma sens zwłaszcza, że o ile wiem w przeciwieństwie do PS4 dysku nie wymienię?