Kupony promocyjne Allegro?

Witam , czy ktos korzystal z tych kupnów ?? nie bardzo rozumiem na czym to polega : mam zainstalowac apke mobilna Allego , musze kupic przedmiot za pomoca tej apki za min 150 pln to rozumiem . Teraz mój problem , kwestia zapłaty : musze zapłacic z poziomu tej apki czyli telefonu czy za pomoca komutera . I gdzie moge sprawdzic czy faktycznie mam przyznany ten rabat w moim przypadku 50 pln . Bardzo proszę o pomoc .

płacisz przez aplikację - tylko w ten sposób można wybrać kupon.

w aplikacji masz zakładkę ‘kupony’ i tam widzisz informację o przyznanych kuponach.

Kupujesz i płacisz aplikacją na telefonie.

W trakcie realizacji zamówienia przy kroku z metodą wysyłki pojawi się opcja “płać mniej” z zaznaczonym kuponem z zielonym ptaszkiem potwierdzenia. Na samym dole zobaczysz koszt całkowity razem z zastosowanym rabatem z kuponu.

Dzięki , trzeba dodatkowo instalowac aplikacje do zapłaty czy to juz jest w apce z Allegro ??

Apka ma wbudowaną przeglądarkę więc możesz się do banku zalogować (musisz mieć możliwość płatności błyskawicznych)

Hmm mam konto w PKO BP , Jak to sprawdzić ??

To masz taką funkcjonalność.

Dzięki za pomoc :mrgreen:

Jeszcze dopytam , z tego co słyszałem trzeba kupić z opcja   kup teraz , może to ktos potwierdzić ??

Tak

Dzięki

to zalezy od kuponu.

wszystkie info masz w aplikacji po klienięciu ‘więcej’ na kuponie, lub tu https://kupony.allegro.pl