Kupowanie butów z zagranicy

Wypatrzyłem sobie takie buty… Nike deliver

Nigdzie na allegro ani w sklepach nie mogę ich znaleźć a są normalnie piękne.

znalazłem ta o to stronę http://www.cheapnikeshoxr4ok.org/nike-m … p-277.html

pisze na niej że kosztują 63$

Kupował ktoś na tej stronie? i czy przesyłka jest razem wliczona?

OT - kosz.

Witam !!

http://www.mywot.com/en/scorecard/cheap … nt#comment

Tak zgadza się ---- ale podam przykład buty firmy Adidas zawsze nosiłem rozmiar 44 , a Nike w zeszłym roku 45 i 1/3 to chyba coś nie halo !!

Bo się sprawdza rozmiar wkładki w cm, a nie numer buta?

Nie chodzi mi o rozmiar tych butów -.-

Chodzi mi o to dlaczego te buty kosztują tylko 200zł ? i wszystkie na tej stronie.

Podałem Ci link do oceny strony. Ocen ma mało, ale komentarz wystarczający.

Się kłócicie, się podobają to niech kupi, jeny - może sobie wybrać nawet z Hello Kitty, nic nam do tego.

Również jestem przeciwny kupowaniu butów - rozmiary niestety nie są równe, a skąd mam wiedzieć, jaka jest wielkość wkładki i czy tutaj znowuż nie będzie jakiegoś problemu.

Koszt przesyłki rzadko jest wliczony w cenę, natomiast patrząc z perspektywy sklepu, to Ty kupujesz z zagranicy, więc koszt przesyłki na 99% będzie doliczony, licz się też z tym, że cło również może być doliczone i prawdopodobnie nawet VAT, dlatego u nas w Polsce markowe buty są takie drogie.

Co do rozmiaru, to zawsze można pójść do sklepu, przymierzyć podobne buty i na tej podstawie zamówić, wydaje mi się, że jedna firma powinna stosować te same rozmiary w każdym bucie.

Buty nie są brzydkie, mi też się podobają, ale są to buty typowo do biegania, miałem kiedyś podobne buty, właśnie do biegania i gdy chciałem w nich chodzić na co dzień, to po prostu pieta mi podskakiwała i mój chód był po prostu śmieszny, więc rozważ czy warto kupować takie buty, do codziennego chodzenia.

Pozdrawiam!

Ponownie komentarz do w/w strony:

“Counterfeit goods scam from China selling copyright infringing items. Usually you get some low quality junk, or very often nothing, and they just steal your money”