Kupowanie kluczy steam na allegro- jak ustrzec się oszustów?


(Bebok_2) #1

Zauważyłem, że na allegro można kupić dużo tanich kluczy do legalnych gier. Taki sprzedawca kupuje hurtowo, więc ma taniej. Niekiedy gry są dużo tańsze od wersji pudełkowych czy wersji bezpośrednio ze steama ( nie trzeba wymieniać waluty czy kupować bonów). Problem polega na ogromnej liczbie oszustów, braku możliwości zwrócenia klucza oraz tym, że steam może zablokować konto z podrobionym kluczem( gra wygasa po kliku mc). Kupujecie klucze na allegro? Jak nie dać się oszukać i kupić sprawdzony, legalny klucz? Na co zwracać uwagę?

Pozdrawiam!


(Frankfurterium) #2

Z reguły wystarczy dokładnie przeczytać stronę transakcji, stronę sprzedającego i listę komentarzy. Ale to i tak rosyjska ruletka. Chcesz mieć pewność? Kupuj wyłącznie z oficjalnych źródeł.


(Galy1) #3

Wystrzegaj się tego użytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=27819332 kupisz u niego grę,za jakiś czas on cofnie transakcje,i zostajesz bez gry i pieniędzy.Nie wierzysz mi poczytaj jego negatywne komentarze.


(BOLO1990) #4

Gamecodes zawsze kupuję u tego (szukaj aukcji od nich) i nigdy nie było problemów. Co do reszty? Niczego nie kupisz legalnie za pół ceny.


(Hitm3n) #5

Ja osobiście też polecam Gamecodes, nie jest to firma krzak.

Co do reszty - no właśnie, ruletka. Jeśli klucz kosztuje kilka złotych (mniej niż 10 powiedzmy), to dużo szczęścia trzeba mieć, chociaż ja na takie okazje trafiłem i wszystko działało (póki nie znalazłem lepszej okazji z tą samą grą w pakiecie na samym Steam).