Kupowanie kluczy steam na allegro- jak ustrzec się oszustów?

Zauważyłem, że na allegro można kupić dużo tanich kluczy do legalnych gier. Taki sprzedawca kupuje hurtowo, więc ma taniej. Niekiedy gry są dużo tańsze od wersji pudełkowych czy wersji bezpośrednio ze steama ( nie trzeba wymieniać waluty czy kupować bonów). Problem polega na ogromnej liczbie oszustów, braku możliwości zwrócenia klucza oraz tym, że steam może zablokować konto z podrobionym kluczem( gra wygasa po kliku mc). Kupujecie klucze na allegro? Jak nie dać się oszukać i kupić sprawdzony, legalny klucz? Na co zwracać uwagę?

Pozdrawiam!

Z reguły wystarczy dokładnie przeczytać stronę transakcji, stronę sprzedającego i listę komentarzy. Ale to i tak rosyjska ruletka. Chcesz mieć pewność? Kupuj wyłącznie z oficjalnych źródeł.

Wystrzegaj się tego użytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=27819332 kupisz u niego grę,za jakiś czas on cofnie transakcje,i zostajesz bez gry i pieniędzy.Nie wierzysz mi poczytaj jego negatywne komentarze.

Gamecodes zawsze kupuję u tego (szukaj aukcji od nich) i nigdy nie było problemów. Co do reszty? Niczego nie kupisz legalnie za pół ceny.

Ja osobiście też polecam Gamecodes, nie jest to firma krzak.

Co do reszty - no właśnie, ruletka. Jeśli klucz kosztuje kilka złotych (mniej niż 10 powiedzmy), to dużo szczęścia trzeba mieć, chociaż ja na takie okazje trafiłem i wszystko działało (póki nie znalazłem lepszej okazji z tą samą grą w pakiecie na samym Steam).