Kupowanie używanego Dirt 3

(``XX``) #1

Czy jak kupię używanego dirta 3 w wersji pudełkowej na pc to czy będę mógł go bez problemu zainstalować? Chodzi mi o ten kod, który trzeba wprowadzić czy on jest jednorazowy? Nie będę grał na multi tylko offline.

(Giiixxxx6) #2

Pewien nie jestem ale logicznie myśląć, taki kod możesz używać dowolną ilość razy

(lordjahu) #3

Jeśli nie został przypisany do konta to tak. 

(``XX``) #4

A jeżeli został przypisany do GFWL to jest jednorazowy?

(lordjahu) #5

Jeśli został przypisany do konta to tak. Bo klucze są przypisywane do kont. 

(spamkiller) #6

A GFWL jeszcze żyje?

(``XX``) #7

A jeśli kupię grę używaną z i piszę na stronie pod ofertą gry, że "przepustka sieciowa: kod wykorzystany"

to mogę grać offline?

(MacGregor) #8

Jeżeli kupujesz wersje steam i inne tego typu usługi to raczej nawet nie będziesz mógł jej zainstalować ponieważ kod jest jednorazowy i przypisany do jednego konta.

(Giiixxxx6) #9

W przypadku steama to wszyscy wiemy jak to działa kapitanie. Gfwl już nie istnieje od kilku lat, więc gra powinna działać, możliwe że nie zagrasz online. Jednak wszyscy wiemy że różne ciekawe źródłą pewnie taką grę umożliwią. Ja, jeśli zakupiłbym taką grę i kod nie działałby, to po prostu poszukałbym cd-key na internecie, póki masz grę policja nic Ci nie zrobi :wink: Przynajmniej tak mi się wydaje

(``XX``) #10

Mam Dirt 2. GFWL zainstalował się razem z grą i żeby włączył się auto zapis musiałem zrobić jakiś konto offline i w sumie tego kodu co jest z grą raczej nie podawałem i gram offline. Tak samo może być z Dirt 3?

(Giiixxxx6) #11

http://www.pcgamer.com/dirt-3-finally-leaves-games-for-windows-live-in-the-dirt/

(``XX``) #12

Czyli z tego co zrozumiałem o ile dobrze zrozumiałem to chyba zagram. Tak?