Kupowanie w google play i zakładanie konta co Wy o tym sądzicie, warto?

(dre4merOn) #1

Cześć. Chciałbym założyć konto na google play i kupować tam apki. Co Wy o tym sądzicie warto? Czy jest to bezpieczne?

(Odyniec_Stary) #2

Załóż jak masz ochotę.

(GL1zdA) #3

Większość apek jest sprzedawna tylko tam, więc jeśli ich potrzebujesz to nie bardzo masz wybór.

(Brat Metodego) #4

Z mojego punktu widzenia to z tym “googlem” i zakładaniem konta by jakies appki kupić - serdecznie odradzam bowiem znajdziesz w sieci na Androida tak dużo róznorodnych programów i gier, że będziesz miec ich do syta i to za darmo. Wiele pożytecznych i niezbędnych - jakie sobie zażyczysz. zatem po co płacić? Sam osobiscie używam Evo7, który znakomicie współpracuje z komputerem poprzez złącze usb (debugowanie włączone). Do wszelkich czynnosci na tablecie i operacji na plikach i appkach poprzez pc mogę polecic dwa dobre managery, które instalując na pc umożliwiają szybką instalację, aktualizacje tego co masz w tablecie, są to - Mobogenie i Moborobo. Tam też znajdziesz duzo ciekawych aplikacji. Następna propozycja to strona AppsApk i wiele podobnych, takze polskich stron. Masz wybór  - uwolnij się od monopolisty…albo daj im pieniądze(które następnie na szekle przetransferują)…

(bart86) #5

Ja kupuje programy w play jak darmowa wersja mi nie odpowiada, jest tam mnóstwo darmowych aplikacji. Ze stron czy alternatywnych sklepów nic nie pobieram jest większe ryzyko żeby złapać wirusy.

(Macieq) #6

Nigdy nie kupowałem tam aplikacji wszystko co mają za darmo jest mi wystarczające.

Fakt w niektórych darmowych programach bardzo wnerwiają reklamy.

(bart86) #7

No reklamy są irytujące ale na szczęście łatwo można znaleźć alternatywną aplikacje. Można używać darmową wersję z reklamami, płatną lub pirackie wersję ale w nich można trafić na wirusy tak czy siak zapłacisz to ja już wolę te reklamy.

(Mckinen) #8

ja równiez nigdy nic nie kupiłem, ale czasami kuszą mnie niekótre aplikacje, więc nei jest to głupie rozwiązanie w gruncie rzeczy, a nie każda aplikacja ma swojego bliźniaka w wersji free.

(bart86) #9

co jakiś czas można trafić na promocje kupiłem tylko PowerAMP za faktyczną cenę a kilka innych aplikacji mam kupione w dość sporej promocji (z 12zł na 2zł) lub nawet czasowo były udostępnione za darmo

(lordjahu) #10

Zakładasz konto i korzystasz  - masz wersje demo i płatne. Jest to bezpieczne, nie ma obaw że ściągniesz coś z wirusem. Po co pobierać apki ze stron internetowych niewiadomego pochodzenia. Kupując w sklepie Google masz pewność że apka jest pewna i masz za darmo wsparcie - nowe aktualizacje, pomoc itp.