Kupuję części do kompa

Witam.Chcę kupić sobie płytę główną,procesor i kartę graficzną do 200zł wiem że to nie za dużo kasy ale chcę taki  komputer żeby pograć w takie gry np. Minecraft,Crossfire Europe,LOL,CS Zombie Mod i inne oczywiście żeby mi nie zacinało bo na starym to masakra.I teraz zwracam się do was czy może ktoś mi powiedzieć jakie części mam kupić żeby się zmieścić w 200zł.

Nie jestem wielkim znawcą, ale za taką kwotę to nawet nie masz co planować zakupu nowych podzespołów do komputera.

Za dwie stówy to możesz miec jedynie takie coś:

 

http://allegro.pl/komputer-pentium-4-3-06ghz-2gb-ram-160gb-hdd-i4027662157.html

To może dołóż parę złotych bo za 200 zł to możesz jakąś płytę główną co najwyżej kupić… Jak chcesz w miarę tanio i nowe to pomyśl może nad rozwiązaniem AMD APU na podstawce FM2 (procesor ze zintegrowaną kartą graficzną). Tylko licz się z tym, że nowa pamięć RAM cię nie ominie a jak masz dysk i napęd na kable ATA to też będziesz musiał pokombinować… Jak masz dość starej generacji komputer to za dużo już do nowego nie przełożysz, im dalej tym gorzej… Może opcją będzie używany ale to już musisz wkalkulować ryzyko, że nie wiadomo kiedy padnie…

  1. napisz co masz - pozespoły

  2. części:

procek E6550 - 50zł

płyta LGA 775 - 50zł

ram 2 gb - 50zł

zasilacz - 50zł

brakuje karty graficznej do 100zł

budę, nagrywarkę i dysk masz…