Kupuje komputer na www.znak.pl

siemka. mam pytanie kto kupował tam komputer prosiłbym zeby sie ze mną zkontakotwał lub napisał tu gg;5431915

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 21:04

bo chce tam kupic komputer. no i co mam na początku zrobic? chce kupic tak ze zamawiam przez internet przyworzą mi do domu, sprawdzam czy wszystko jest ok i płace im. no i co mam zrobic na poczatku,sprawdzic czy mają wszystko co chce?

A może po prostu wyślij maila do tego sklepu i zapytaj ich. ;] Na pewno dadzą bardziej satysfakcjonującą odpowiedź od tych, których na razie brak. ;]

Ja niestety nie doradzę, ponieważ nie jestem miłośnikiem internetowych zakupów, a owy sklep to dla mnie nowość. :slight_smile:

mam pewien problem poniewaz jak chce kupowac to nie mam do wyboru takiej formy płatnosci jak gotówką płatne przy odbiorze wie ktos dlaczego???

a jak wejde na tej stronie w taki temat jak kupowac to tam jest pokazana taka forma płatnosci.

To jest tak chyba że wysyłają ci pocztą polską towar (ale nie możesz go rozpakować i zwrócić chyba).

ale dlaczego nie mam formy płatnosci do wyboru Gotówka za pobraniem !!

Bo moze po prostu nei sprzedjaja za pobraniem ? Bo to musza wyslac bez zadnych pieniedzy wplaconych do nich wiec niektorzy moga podawac falszywe adresy i dlatego nie chca bez przedlpaty…

Przy kupnie komputera kierowałbym sie jednak do jakiegos sklepu/salonu.

Lepiej wydac kilka zlotych wiecej, ale mozesz zarzdać przy sprzedawcy aby otworzyl kompa i pokazał bebechy, czy faktycznie jest to za co placisz. Jesli sam to zrobisz to zrywasz plomby i tracisz gwarancje.

Od kiedy probowano wydymac mojego znajomego-moze zwykla pomylka- (service online, szanowana, nazwy nie podam) nie wierze w “skladaki” na necie.

Nie zawsze stawiają plomby…

Wystepują one raczej w gotowych zestawach.

Przy składaniu masz gwarancję na każdy poszczególny element.

a kupowałktos tam ?? no bo nie wiem dlaczego nie mam takiej formy płatnosci a jak wezme w pomocy jak kupowac to tam jest pokazana taka forma płatnosci.

Już chyba z 3 dni każdy ci mówi żebyś zadzwonił i się zapytał ich osobiście :!:

A ty nachalnie próbujesz wyciągnąć te informacje od nas, tak jak byśmy tam pracowali :roll:

Zadzwoń a się dowiesz…

napisałem @ i nie ma mozliwosci za pobraniem mozna tylko przedpłatą lub na raty