Kupuje starter. Jakiej sieci mam wybrać?

(Kubekster) #1

Mam zamiar kupić starter zależy mi żeby połączenia i smsy do wszystkich sieci były jak najtańsze z tego co widziałem na stronach operatorów to najtaniej jest w p4 i Orange a wy co polecacie z własnego doświadczenia i jeszcze jedno odpada plus Gsm

(Danielson) #2

ciężko porównać oferty na stronach w.w operatorów ?

(Kubekster) #3

ale ja też liczę na wasze zdania na temat ofert operatorów

(Mariusz9a) #4

Z tych dwóch co wymieniasz to ja bym wybrał Play.

(Kubekster) #5

na jakie cyfry zaczynają się numery w play?

(Mariusz9a) #6

790, 791, 792, 793. Ale nie wiem jakie to ma znaczenie...

(Darcios1) #7

moim zdaniem też wybrałbym play, zasięg mają całkiem dobry bo na nadajnikach plusa, a po za tym jeśli dzwonisz do różnych sieci to oni mają (z tego co wiem) najtaniej.

(Kubekster) #8

właśnie wybrałem już play temat można już zakmnąć

(Wwerewolf2) #9

No Ja bym orange wybrał, play to kaszana, rozłącza połączenia w centrum warszawy, błędy w naliczeniu połączeń (dublują je) Wystarczy poczytać o tym na necie. 90% ludzi jest nie zadowolonych z tej sieci.

(Danielson) #10

Jestem użytkownikiem play od początku jego wejścia na rynek, z w.w problemów nie przydarzył mi się żaden, co prawda nie jestem z Warszawy ale inne problemy mogły występować w różnych rejonach.

Dużo ciekawych promocji, cenny również za bardzo nie wygórowane, ja sobie chwale (choć co prawda cenny wewnątrz sieci mogłyby być troszkę niższe)

Pozdrawiam, Daniel.

(Pcz 07) #11

Ja ze swojej strony mogę polecić ci Play. Tanie stawki, dobry zasięg i jeszcze ta nowa promocja 1000 smsów do wszystkich za 10zł. Inni tego ci nie zaoferują. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Misiek1987) #12

Wybierz Play 8)

(Kubekster) #13

Nie powiedziałbym czytałem dużo pozytywnych opinii

(Gieru) #14

To masz jakieś nie aktualne dane :mrgreen:

Simplus w swoejej taryfie "Simplus" ma 1000sms za 5zł

(boczi) #15

Taa, do swojej sieci.

(outca$t.) #16

Chciaż autor już wybrał to proponuję rozważyć ofertę mBank mobile, wirtualny operator(przez nadajniki plusa).

45 gr/min i sms chyba po 14 gr do wszystkich. Do tego jeżeli jest się klientem mBanku i płaci kartami można odebrać co miesiąc kasę. A jeżeli najpierw ty kupisz starter a później inna osoba i poda twój nr to rozmowę masz do tej osoby po 21 gr.

Sory, że brzmi trochę jak reklama, ale to właściwie oferta.

(Pizdziul) #17

A ja mam takie pytanie jaki starter Playa kupic bo sa dwa ten po 9zł i ten po 30zł

(Kubekster) #18

Żadnej różnicy nie ma pomiędzy tymi dwoma starterami więc wybór zależy od ciebie

(~~Freedom~~) #19

Słuchaj kieca1991 , mam pytanie.

Jak jest w Play'u :smiley:

Tzn. taniej niż np. w plusie? Więcej promocji, ofert itp.?

Bo chciałbym przejść z Plusa :slight_smile:

(Pizdziul) #20

To po co sa do wyboru dwa rodzaje starterów za 30 i 9zł wie ktos moze?