Kupuje starter. Jakiej sieci mam wybrać?

Mam zamiar kupić starter zależy mi żeby połączenia i smsy do wszystkich sieci były jak najtańsze z tego co widziałem na stronach operatorów to najtaniej jest w p4 i Orange a wy co polecacie z własnego doświadczenia i jeszcze jedno odpada plus Gsm

ciężko porównać oferty na stronach w.w operatorów ?

ale ja też liczę na wasze zdania na temat ofert operatorów

Z tych dwóch co wymieniasz to ja bym wybrał Play.

na jakie cyfry zaczynają się numery w play?

790, 791, 792, 793. Ale nie wiem jakie to ma znaczenie…

moim zdaniem też wybrałbym play, zasięg mają całkiem dobry bo na nadajnikach plusa, a po za tym jeśli dzwonisz do różnych sieci to oni mają (z tego co wiem) najtaniej.

właśnie wybrałem już play temat można już zakmnąć

No Ja bym orange wybrał, play to kaszana, rozłącza połączenia w centrum warszawy, błędy w naliczeniu połączeń (dublują je) Wystarczy poczytać o tym na necie. 90% ludzi jest nie zadowolonych z tej sieci.

Jestem użytkownikiem play od początku jego wejścia na rynek, z w.w problemów nie przydarzył mi się żaden, co prawda nie jestem z Warszawy ale inne problemy mogły występować w różnych rejonach.

Dużo ciekawych promocji, cenny również za bardzo nie wygórowane, ja sobie chwale (choć co prawda cenny wewnątrz sieci mogłyby być troszkę niższe)

Pozdrawiam, Daniel.

Ja ze swojej strony mogę polecić ci Play. Tanie stawki, dobry zasięg i jeszcze ta nowa promocja 1000 smsów do wszystkich za 10zł. Inni tego ci nie zaoferują. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wybierz Play 8)

Nie powiedziałbym czytałem dużo pozytywnych opinii

To masz jakieś nie aktualne dane :mrgreen:

Simplus w swoejej taryfie “Simplus” ma 1000sms za 5zł

Taa, do swojej sieci.

Chciaż autor już wybrał to proponuję rozważyć ofertę mBank mobile, wirtualny operator(przez nadajniki plusa).

45 gr/min i sms chyba po 14 gr do wszystkich. Do tego jeżeli jest się klientem mBanku i płaci kartami można odebrać co miesiąc kasę. A jeżeli najpierw ty kupisz starter a później inna osoba i poda twój nr to rozmowę masz do tej osoby po 21 gr.

Sory, że brzmi trochę jak reklama, ale to właściwie oferta.

A ja mam takie pytanie jaki starter Playa kupic bo sa dwa ten po 9zł i ten po 30zł

Żadnej różnicy nie ma pomiędzy tymi dwoma starterami więc wybór zależy od ciebie

Słuchaj kieca1991 , mam pytanie.

Jak jest w Play’u :smiley:

Tzn. taniej niż np. w plusie? Więcej promocji, ofert itp.?

Bo chciałbym przejść z Plusa :slight_smile:

To po co sa do wyboru dwa rodzaje starterów za 30 i 9zł wie ktos moze?