Kurator

(Adrian Nie) #1

Witam, moja matka byla w szkole i Pani pedagog powiedzla jej ze bede miec kuratora :x za to ze wagaruje :frowning: Powidzla mi takze ze trza bedzie placic mu za miesiac 1000zl!! :evil: czy to jest prawda?

Jak tak to powidzilei ze sprzedaja kompa! !!

(Bunio) #2

Zale偶y od kuratora.

Trzeba by艂o nie wagarowa膰. Tylko narazi艂e艣 rodzic贸w na wydatek pieni臋dzy!

Btw. Popraw b艂臋dy.

(Petro20) #3

Kuratorowi si臋 nic nie p艂aci. Jego obowi膮zkiem s艂u偶bowym jest dopilnowanie 偶eby艣 chodzi艂 do szko艂y i nie wagarowa艂. :evil:

A tak na marginesie to ja bym ju偶 dawno sprzeda艂 komputer na miejscu Twoich rodzic贸w. Nie chcesz 偶adnych obowi膮zk贸w to i po co Ci przyjemno艣ci. :evil: :evil: :evil:

(fiesta) #4

Nie kuratorowi !!

Natomiast rodzice mog膮 zap艂aci膰 mandat za nie ralizowanie obowi膮zku szkolnego.

Przyznaj si臋 by艂e艣 cho膰 tydzie艅 w tym p贸艂roczu w szkole :?

Pozostaje tylko pogratulow膰 rodzicom s艂usznej decyzji :!: :!: :!:

(Ickmetan) #5

za same wagary kuratora nie daj膮 :mrgreen: musia艂e艣 co艣 jeszcze extra zrobi膰 :lol: je艣li to kurator to nic mu nie p艂acisz :slight_smile:

(fiesta) #6

I tu si臋 mylisz, je偶eli wagary s膮 notoryczne s膮d rodzinny mo偶e zas膮dzi膰 opiek臋 kuratorsk膮.

(Adrian Nie) #7

we wtorek ide do szkoly z rodzicami :? nic wiecej nie narobilem

kompa tak latwo nie oddam bo sam go kupilem :!: :wink:

(Adampigan) #8

Wi臋c sam pla膰 za kuratora

(P@we艂-13) #9

Trzeba by艂o chodzi膰 do szko艂y, a nie teraz lamentowa膰 !!

(Ickmetan) #10

u mnie w szkole nie chodzili na lekcje tylko na obiad, wyzywali nauczycieli, palili fajki na lekcjach i kuratora dostali po 3 latach :mrgreen:

a za pr膮d kto p艂aci :mrgreen:

(Petro20) #11

No to powodzenia. :slight_smile:

W tej sprawie to chyba masz najmniej do powiedzenia. A tak poza tym to po co Ci komputer jak nie b臋dziesz m贸g艂 przy nim siedzie膰 przez najbli偶sze tygodnie (chyba, 偶e masz bardzo, bardzo wyrozumia艂ych rodzic贸w). :lol:

(system) #12

Kodeks rodzinny i opieku艅czy stanowi:

Wydaje mi si臋, 偶e to ten przepis decyduje o ustanowieniu kuratora i wskazuje na to, 偶e wina le偶y te偶 (w jakim艣 stopniu) po stronie rodzic贸w, kt贸rzy nie do ko艅ca wywi膮zywali si臋 ze swojego obowi膮zku rodzicielskiego i nie dopilnowali synka, czy ucz臋szcza regularnie do szko艂y.