Kurier komputronik.pl

Zmówiłem na komputronik.pl jedną rzecz,czekałem na dostawe wczoraj ale jej nie było i napisałem ze rezugnuje z zamówienia. A dzis dostałem e-maila z potwierdzeniem zamwóienia i ze przesyłka jest juz wysyłana do mnie i nie mozna ją juz odwołac. Moje pytanie brzmi co sie stanie jezeli nie odbiore przesyłki od kuriera(płatne przy odbiorze). Czy to niesie za sobą jakies konsekfencje. Pisałem do handlowców sklepu komputronik.pl ale nic nie odpisali a w regulaminie tego nie ma.

nie poniesiesz zadnych konsekwencji, nic nie podpisywałes

Ale to chciałbym wiedziec na 100%. Poniewaz juz kase przepusciłem :frowning:

A do tego czasu moze byc cos wykołował.

Złączono Posta : 26.10.2006 (Czw) 17:40

Obawiam sie jednego ze bede musiał zwracam koszty przesyłki.

przyzwoitość tego wymaga, zwłaszcza, że ~20zł za kuriera to aż tak dużo nie jest.

A jeżeli bym nie zapłacił za tego kuriera to mogą wyniknąc jakies z tego konsekfencje??Oto mi tylko chodzi. Moze ktos miał kiedys taką sytuacje bardzo mi na tym zalezy.

Złączono Posta : 26.10.2006 (Czw) 18:04

A jeszcze jedna sprawa gdy mi handlowiec odpisał gdy mu napisałem prosbe o odwołanie mojego zamówienia to pisał ze jest ostatnia mozliwosc nie odebrania przesyłki od kuriera.

Jeśli kupiłeś coś w Komputroniku to pewnie jesteś tam zarejestrowany a skoro tak to pewnie jest jakiś regulamin który może warto poczytać.

Szukałem w regulaminie i nic nie znalazłem wiec dlatego prosze o pomoc.

Skoro w regulaminie nie ma wzmianki o takiej sytuacji to pozostaje tylko przeprosić kuriera i następnym razem dokonywać bardziej przemyślanych zakupów i spać spokojnie nic ci nie zrobią