Kurier "siódemka" - 7h na miejscu a paczki nie ma?

Witam. Zamówiłem sobie paczuszkę, i była ona wysłana firmą kurierską “siódemka”. Była ona nadana z miasta A i ma dojść do miasta B. Tyle, że mam pytanie, bo jak wiadomo “siódemka” daje możliwość pokazania gdzie jest nasza nadana paczuszka. Tak więc to sprawdzam co parę godzin aż w końcu napisano:

Od 12 czekam wciąż na paczkę, a jej nie ma do teraz. Kurier roznosi paczki już ponad 7 godzin!? Czy to jest w ogóle możliwe? Wiadomo, że może mieć dużo do rozwiezienia, no ale ponad 7 godzin to chyba przesada? Czy jest możliwość, że kurier jeszcze dziś zapuka do drzwi? Narazie do nich nie chce dzwonić, tylko Was się poradzić chcę :wink: Do której taki kurier jeździ i rozwozi paczki?


O, hehe co za świat. :smiley: Właśnie kurier dzwonił, że będzie za 15 minut. xD No, ale że temat już jest to powiedzcie czy mieliście kiedyś niemiłe przeżycia z dostarczaniem paczek przez przesyłki kurierskie?

Wszystko jest OK, bez nerw.

Paczka została wydana w magazynie kurierowi i jest w doręczeniu.

Możliwe, że Mr. Seven zapuka jeszcze dziś, ale bardzo często praktykującą rzeczą jest powrót paczki do magazynu ze względu na brak czasu i dostarczenie paczki w dniu jutrzejszym. Więc spokojnie.

Troche stary temacik xDe Kurier dotarł już?

Nie dzwonił do Ciebie?

Wczoraj do mnie przywoził paczkę, wszystko bez problemu :slight_smile:

Właśnie zadzwonił hahahah

Nowa karta graficzna? Jaką w końcu wybrałeś?

Nie miałem przeżyć, bo to była moja pierwsza paczuszka :slight_smile: I wcale nie taka mała i lekka :smiley:

Ja właśnie z Siódemką miałem niemiłe doznania. Kurier był chamski, robił problemy z dostarczeniem paczki, musiałem za nim po mieście jeździć… Nie polecam za bardzo, tata też ma z nimi do czynienia w pracy jako, że jest magazynierem, to dostaje przesyłki od różnych firm i o nich ma najgorsze zdanie.

Widać zależy na kogo się trafi :slight_smile: W każdej firmie się zdarzy chamidło :slight_smile: U mnie był miły, wniósł bez problemu paczkę, szybko, miło, ładnie - ja mogę polecić :wink: Najważniejsze, że się nie spóźnił :wink:

A może się bał??:wink:

Gigabyte GeForce GTX 460 768MB DDR5/192Bit :wink: No i zasilacz OCZ Fatal1ty 550W.

@up - ten kurier który mnie odwiedził (przywoził zasilacz, karta już była :D) był bardzo miły, ba przeprosił, że tak późno ale miał dużo do roznoszenia. A ja nawet nic nie wspomniałem, że coś długo :wink: Ogólnie siodemka spisała się na medal :wink:

dzisiaj miałem niespodzianke jak wrociłem do domu a na schodach jest paczka z GLS z podpisana prosze o kontakt.Zostawił wam kurier tak kiedyś paczke pod drzwiami??

ja bym udawał ze ukradli to by mu sie odechcialo :smiley:

Po prostu weź paczkę i nie dzwoń do faceta. Będzie się bardzo denerwował a następnego dnia zadzwoń do firmy i zapytaj się co się dzieje z Twoją paczką bo nie dotarła jeszcze. Facet dostanie naganę lub nawet wywalą go z pracy ale przynajmniej będzie wiedział, że tak robić nie wolno!

U mnie DHL (paczka do brata) zostawił awizo… przy drzwiach wejściowych na klatkę. Wiatr dmuchał, mogło wywiać, po zatem tam był adres zamieszkania i dane, nie każdy życzy sobie, żeby mógł to każdy zobaczyć. Musiał tam być chwilę przed powrotem, bo gdyby leżała dłużej, dawno by ją wywiało. Odtąd nic od nich nie chcę, skoro mają takie podejście do klienta.