KURIERZY w POLSCE

Witam wszystkich!

Jakie firmy kurierskie w Polsce znacie, polecacie np.

DHL

DPD

UPS

Napiszcie jakie znacie inne.

Wpisz w google frazę “przesyłki kurierskie”

ps. od siebie polecam firmę Schenker , solidna marka, uprzejmi kurierzy i towar/opakowanie w nienaruszonym stanie

to dawny spedpol ogólnie dawałem tej firmie dożo szans ale to jest po prostu masakra co ta firma wyprawia z przesyłkami… zawsze nawalali jak zaznaczałem że mi się śpieszy… nieraz przesyłka z punktu A do punktu B szła np okrężną drogą wokół Polski…

Może opinia o tej firmie zależy od regionu kraju bo nie wieże że wszędzie tak kaleczą i mają jeszcze klientów…

Z doświadczeń najlepszą firmą jest chyba DHL.

Może nawet i iść przez Chiny. Najważniejsze dla mnie jest to, że zawsze u Schenker mam paczkę na drugi dzień od nadania.

OPEK

Dotychczas miałem do czynienia z trzema firmami kurierskimi: DPD, DHL i Masterlink. Wszystkie spisały się na medal - przesyłka dostarczona na drugi dzień od daty nadania, mili doręczyciele, możliwość podglądania trasy, jaką przebywa przesyłka (przez strony www). Pełen profesjonalizm, wystawiam najwyższą możliwą ocenę wszystkim trzem firmom. :slight_smile:

dokładnie:)

A ja mam takie pytanie… jak nadać przesyłkę poprzez kuriera? Ile mniej więcej sie za to płaci?

Cena zależy od kuriera, masz już jakiegoś na oku ?

wchodzisz na stronę wybranego kuriera i wszystko tam masz opisane, jak zamówić, jakie opłaty…