Kurka Wodna 1 i błąd

eror%202 error

O co chodzi z tymi błędami? Znalazłem jeszcze u siebie pierwszą część KW i takie error’y są na Win10. DgVoodoo nie pomaga.

Sprawdź, czy twój użytkownik ma prawa zapisu do katalogu z grą, bo tytuł pamiętający Windowsa XP może tego nie ogarniać.

??? Jak to sprawdzić w Win10 2004

[EDIT]
image

Czyli to nie jest problem z uprawnieniami.

Niekoniecznie. Monity o nadanie dostępu do folderów tj. Program Files na dysku C: pojawiają się nawet na koncie administratora. Polecam zainstalować grę w folderze umieszczonym bezpośrednio na partycji C: lub całkowicie na innej. Partycja systemowa jest traktowana przez Windowsa 10 jak świętość.

Spróbuj umieścić grę w ścieżce z katalogami z nazwami bez spacji.

Poza radami wyżej, tryb administratora (w tym W98), tryby zgodności, sprawdzone?

Ustawienia DEP ustawione tylko dla istotnych programów i usług Windows (pierwsza opcja “zapobieganie wykonywaniu danych”

Dla całkowitej pewności, że to nie problem uprawnień, usuń wszystkich użytkowników i dodaj tylko z pełnymi uprawnieniami użytkownika “wszyscy” albo podążaj tą instrukcją (użyj narzędzia Take Ownership):

Jak nic się nie uda, odpal Windows XP w Virtual Box.

Zrób jeszcze odcinek z Deluxe Ski Jump albo z którejś Różowej Pantery (jedna ma nawet dubbing z Pazurą świetnie przyjęty). Więcej propozycji: Re-Volt, Liero, Worms, Jazz Jackrabbit, Rayman 2, 3, Droga do Eldorado, FIFA 2002 World Cup, Max Payne, Toca Race Driver, NFS III/IV, The Sims, MoHAA, Chrome: SpecForce, Soldier of Fortune Double Helix, Half Life (choć jest już gotowy remake), Kangurek Kao, Age of Empires I/II (choć są już remaki), Brother in Arms, Enemy Territory Quake Wars, Battlefield 1942, któryś stary Unreal Tournament, Quake III, Return to Castle Wolfenstein. O matko, było tego…