Kurnik

Hey, od jakiegoś czasu jestem stałym graczem na Kurniku. Spośród wszystkich dostępnych gierek wybrałem chińczyka i miałem całkiem dobrego farta, niestety ostatnio ciągle przegrywam ( 10 razy pod rząd z jednym użytkownikem ) logicznie nie jest to realne żeby mieć aż takiego pecha i ciekawi mnie jedna sprawa, słyszałem że można zmieniać rzuty kostką na chińczyku za pomoca jakiegoś specjalnego programu… :frowning: czy zna ktoś jakiś taki program ewentualnie wie jak zablokować go innemu graczowi który nie potrafi się pogodzić z przegraną i oszukuje ?? z góry dziękuje za pomoc, pozdrawiam

Proszę zmienić temat postu na konkretny ,opcja zmień i popraw.JNJN

:hmmm: nigdy nie słyszałem o czymś takim.

Wiem, że można sprawdzić jaką użytkownik ma passe jeśli będzie non stop wygrywał to albo naprawdę jest szczęściarzem lub dobrym graczem albo coś w tym jest.

Dodaj go do swoich kontaktów w kurniku i śledz uważnie jego dokonania w Chińczyku.

A jak będziesz znał już nazwę tego programu i będziesz miał dowody na to że go używa zgłoś to kurnikowym adminom.

Jeżeli możesz to podaj mi jego nick i zobaczymy jak mi pójdzie gra :lol:

na oszustów nie ma mocnych :wink: podobno są jakieś takie programy nawet na allegro ludzie sprzedawali :wink: sam często gram w PANA ale tam cześciej sie trafia “PARKA” niż jak ktoś gra programem :wink: graj dla przyjemności a nie dloa punktow :stuck_out_tongue: jesli potrafisz przegrać z honorem to WYGRAŁEŚ !!

pozdro