Kuror myszy w mandriva

witam

jestem poczatkujacy w systemach linux. Obecnie używam mandriva. Gzie w ustawieniach znajdę ikony kurora myszy??

to samo odnośnie ubuntu

W Ubuntu System → Preferencje → Wygląd → Motyw → Własne → Wskaźnik.

A w Mandrivie też tam, o ile używasz GNOME. Jeżeli innego środowiska graficznego, to gdzie indziej, ale nie powinno być problemów ze znalezieniem, wystarczy poszukać opcji wyglądu.

młodyinf ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Nie wiem jaką wersję Mandrivy posiadasz i jaki styl Menu, ale w Madrivie 2008.1 w KDE 3.5 wchodzisz w MENU potem Narzędzia następnie jedziesz do Narzędzia Systemowe i tam powinno być Centrum Sterowania klikasz w to i jak się otworzy to po lewej masz taką listę i z niej wybierasz Urządzenia Peryferyjne otworzy ci się kolejna lista i klikasz na Mysz no i tam o ile masz dobry wzrok ^^ zobaczysz zakładkę Motyw kursora domyślnie jest ich niewiele jeżeli żaden z domyślnych ci nie będzie odpowiadał to musisz ściągnąć sobie jakieś nowe z neta w przypadku KDE najlepiej z KDE - Look tam znajdziesz wszystko.

Mam nadzieję że pomogłam. ^^ Pozdrawiam. I z mień lepiej tego tytuła ^^ bo ci temat wywalą …