Kurs Prawa Jazdy na DVD

Witam

Mam na CD instalke kursu nauki jazdy z testami i moje pytanie brzmi, czy jest możliwość przerobienia tego w jakimś programie , żeby ten kurs przetegować :wink: na DVD, bo moja kuzynka nie ma jeszcze komputera a chciała by sie pouczyć. dodam że na kursach koleś odpala te kursy na odtwarzaczu DVD i TV. ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobic?

Może i będzie miał, ale pod warunkiem że powiesz w jakim fromacie są pliki na płycie CD.

BTW odtwarzacz DVD czyta również płyty CD, tyle że w okreoślonych formatach, więc dobrze by było zebyś wiedział czy DVD kuzynki obsługuje Xvida

tego jeszcze nie wiem czy Xvida obsługuje, później się spytam

na CD jest nagrana instalka 1plik- aplikacja exe zajmuje 13mb :stuck_out_tongue:

s po za instalowaniu na dysku są pliki exe, txt, oraz dat

czyli jest to program, a nie jakiś plik multimedialny :slight_smile: programów na stacjonarnym odtwarzaczu DVD nie uruchomisz :slight_smile:

thx za odpowiedź, też tak myślałem że sie nie da, ale wolałem się upewnić

temat może lecieć do kosza :wink:

Niekoniecznie, plik dat może być filmem, a exek to tylko odtwarzarka. W takim wypadku wystarczy zmienić roszerzenie dat na avi

tak, ale skoro to kurs nauki jazdy, to pewnie musi być jakiś interaktywny. zresztą co tu pisać jak się nie widzi.