Kurs tworzenia stron internetowych - Jak powinien wyglądać

Jak powinien wyglądać program szkolenia pt. “Tworzenie stron internetowych”. Szkolenie planujemy (Stowarzyszenie na wsi) zrealizować dla młodzieży w wieku 13-19 lat (mam nadzieje, że w tym temacie różnica w wieku uczestników nie jest problemem). Istnieje możliwość dofinansowania takiego projektu tylko trzeba przedstawić jakiś sensowny program. Sam niestety nie znam tematu i nic nie wymyślę - Dlatego proszę o pomoc. Projekt realizowalibyśmy 07-08.2007. Czyli mamy 2 miesiące. Myślałem zorganizować 8-12 spotkań po 4 godziny.

Bardzo bym prosił o wypunktowanie w jakiej kolejności i czego ich warto nauczyć.

Warto uczyć ich nowoczesnego XHTML + CSS, a nie takiego czegoś, co wiele kursów uczy. Warto uczyć, że różne przeglądarki różnie mogą kod interpretować, a tworzenie pod jedną, zwłaszcza IE, to zła praktyka.

Czyli mamy takie pkt.

* Języki programowania stron internetowych

* “moja strona” w różnych przeglądarkach stron www. Różne sposoby wyświetlania.

Co dalej??

PHP :stuck_out_tongue:

Tu sobie ustalajcie

Nierozumiem, planujesz zrobienie takiego kursu a Ty nie wiesz co to tak właściwie jest? 8)

Jak napisałem działam w stowarzyszeniu i robiąc coś społecznie nie musze wszystkiego umieć. Akurat u nas na wsi nikt tego nie umie i warto by było ludzi nauczyć. Ot.

Do moderatora. Na luzie to ty sobie możesz gościu z kumplami piwo pić. Dla nas to jest ważna sprawa i wsadziłem w pokój w którym sądziłem dostać najlepszą informacje.

Ale spoko. Ze wsi jestem to pewnie jakiś głupi i niedouczony. Trzymajcie sie mocno.

nie no, spokojnie :wink: O ile html jest prosty i można coś zdziałać, to z php już nie jest tak prosto i tu pasowałoby dobre doświadczenie.

Zobacz na http://www.kurshtml.boo.pl jak taki kurs może wyglądać.

Swoje uwagi zatrzymaj dla siebie, albo przekazuj na PW.

Dział Webmastering jest działem technicznycm - rozwiązujemy

w nim problemy techniczne. Natomiast ustalenie programu

kursu do takich nie należy.

I przypominam - przeczytaj sobie regulamin, zwłaszcza

punkty - 2.2. 2.3, 2.8, 2.9, 2.12 oraz 2.18

Dla mnie nie ma to najmniejszego znaczenia.

Przed Tobą duze pole do popisu

Sory poniosło mnie ale sprawa była pilna.

Jeszcze raz przepraszam. Za bardzo mi zależało żeby zrobić dobry projekt. Z fachowym programem itd. Sam jestem zielony z tego tematu a termin upływał dzisiaj. Udało mi się jednak taki program uzyskać od życzliwej osoby.

Wszystkim skorym do pomocy dziękuje i za niewłaściwe wypowiedzi przepraszam.