Kursor klawiatury zacina/zawiesza się

(mormo) #1

Witajcie
mam problem z klawiaturą laptopa Lenovo Yoga 3 14. Od kilku dni zacina się kursor tak to można ogólnie ująć. Pisanie jest strasznie uciążliwe ponieważ klawiatura “zjada” liter i spacje. Nie wiem czy to wina sterowników czy samego sprzętu. Czasami potrafi się odblokować na jakąś chwilę ale zaraz wraca. Pracuję na windowsie 10, robiłem póki co przywracanie do ustawień fabrycznych z zachowaniem moich plików ale nic to nie dało. Żeby zobrazować problem dołączam film z kasowania tekstu w notatniku. Widać jak kursor zatrzymuje się na co chwilę.
Proszę pomóżcie bo mnie krew zaleje :wink:

pozdrawiam
Marek

(JNJN) #2

A jak w trybie awaryjnym? i na innym programie do pisania?

A reszta działa bez problemu? czy też coś się dzieje?

(mormo) #3

Używałem driver boostera do aktualizacji sterowników wszystkich jak leci. Pojawił się problem również z touchpadem wywaliłem więc zaktualizowany sterownik i wróciło do normy. W tym samym czasie pojawił się problem z klawiaturą. Po powrocie z roboty sprawdzę jeszcze tryb awaryjny.

28.07.2017 08:49 JNJN automat@dobreprogramy.pl napisał(a):

(JNJN) #4

No i są efekty? i to.

Z poziomu menadżera urządzeń, PPM na wszystko co klawiatura i odinstaluj, czyszczenie systemu Ccleanerem, restart i niech system ponownie zainstaluje własne stery do klawiatury i test.

(mormo) #5

a więc tak

1. w trybie awaryjnym wygląda że wszystko działa
  2. odinstalowałem klawiaturę i wyczyściłem ccleanerem - bez rezultatu

(joyanddis) #6

Odświeżę temat. Mam dokładnie ten sam problem i nic nie pomaga.