Kursor mychy

hejka mam problem, licze na Wasza pomoc.

od 1 miesiaca, zacina mi sie kursor myszki (nie ma nie widzialnego, po prostu w ogole nie rusza sie) dodatkowo czasem towarzyszy temu dzwiek “bledu” z wnetrza komputera - ten taki dzwiek jaki jest przy starych grach typu “mario” :smiley:

bylabym wdzieczna o pomoc :slight_smile:

Wirus ,trojan ,exploit hmm

jesli ci sie uda wejdz w start >uruchom>wpisz msconfig>ok>ostatnia zakladka (uruchamianie) i odznacz wszystko zastosuj

Zobacz czy pomoglo

potem sobie zaznacz na nowo internet itp

Czemu odrazu obstawiać że to trojan? A może to zwykła awaria myszki która jest już wysłużona? Jeśli to jest dość stara myszka lub taka za 5zł to mogą występować takie problemy. Pamiętam jakie były problemy z tymi najtańszymi A4 jak szalały kursorem podczas awarii…

to jest myszka na kolko czy laser ?

wydaje mi sie ze wir

hejka. jest to myszka na kulke, w msconfig mam zaznaczone tylko znane mi nazwy, tylko nie wiem co to jest msmsgs ??

jakis czas temu bylam zmuszona wymienic na pare dni mysz, podmienil sie sterownik, i te dziwne wydarzenia moznaby z tym polaczyc. teraz mam swoja stara mysz, usuwalam tamte sterowniki ale nie pomoglo …

odwirusuje kompa, moze pomoze

msmsgs to -mesenger :slight_smile: (kominikator)

a do antywirusow polecam

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=107

zrob tak odinstaluj sterowniki od plyty głównej i zaisntaluj ponownie wraz ze sterownikami do Myszki 1

moja rada

-Zdejmij obudowe myszki takie kółko pod spodem

-i weś kulke przeczyśc

a jak nie przeczyść lub przedmuchaj port od myszki

Pozdrawiam

Jeżeli już chcesz szukać syfu, to polecam Trojan Remover, no i skan np.EWIDO

Marcopl co za pochopne wnioski jasnowidzem nie jestes chyba :? Wklej logi reallasta z HiJacka Silent Runners i ComboFix-a. Jezeli to jest jakiś syf. A kolejna hipoteza jest taka ze myszka moze ma juz swoje lata i wykitowała i nowa trzeba sobie sfundować. Ale radze kupić cos lepszego markową myszke jakoś tak w granicach 30-50 to by było optymalnie.

A nie prościej by było podłączyć inną myszkę i zobaczyć czy problem się pojawia.

Jeju wlasnie niewiadomo co, chcialem pomoc niechce byc jakis uszypliwy możliwe ze myszka przypuszczam z tego ze kiedys mialem trojana i ktos sie bawil moją myszką .

pozdrawiam

hejka! dziekuje Wam serdecznie za pomoc, przyczyna tych problemow byla zabrudzona ta taka metalowa plytka w myszce w srodku, ogolnie syyyyf nieziemski, wyczyscilam ja porzadnie i jak na razie dziala wysmienicie

pozdrawiam Was wszystkich :wink:

aaaaaaa i dzieki za dobre programy, ktore pomogly uporac mi sie z wirusami ktorych moje antyviry nie wykrywaly :slight_smile:

pozdro :wink: