Kursor myszki podczas gry porusza się po ekranie

Jakiś czas temu zacząłem doświadczać bardzo irytującego problemu, mianowicie podczas gry ( nigdzie indziej mi to się nie zdarzyło ponieważ głównie gram na tym komputerze. Otóż myszka sama się zaczyna ruszać a bardziej teleportować w bardzo szybkim tempie, raz w górę a raz w dół, czasami nawet sama mi strzelała, jak już mówiłem próbowałem zmieniać myszkę na taką ze znacznie lepszym sensorem optycznym ( logitech G502 ) oraz zmieniałem także porty USB do których podpięta była myszka. Zaczęlo to się objawiać kilka miesięcy temu i było bardzo rzadkie, a teraz dzieje się to w kilkusekundowych impulsach, czasami nawet dłużej, próbowałem skanować komputer w poszukiwaniu virusów ( używałem Kaspersky security) jednak komputer jest czysty i nic nie ma co mogło by spowodować zmianę położenia kursora, jeżeli miało by to znaczenie to gram w Call of Duty Modern Warfare z 2019r, być może jest to problem z grą ale nigdy nie widziałem żeby ktoś miał podobnie.

Taka oczywista sprawa, ale zapytam. Zmieniałeś podkładkę? Myszy potrafią wariować na podłożu w kolorach zbliżonych do czerwonego, np jak na podkładce jest jakiś czerwony element.

Podkładka jest cała czarna, żadnego innego koloru.