Kursor myszki się zacina

Kicior , jak chce Ci się jeszcze bawić z tą myszą, to chyba najlepiej byłoby spróbować na jakimś systemie LiveCD, np. programem BartPE można stworzyć taką windowsową (w oparciu o nośnik instalacyjny) dystrybucję. Wtedy byłoby wiadomo czy problem jest sprzętowy czy programowy.

Ludzie mam ten sam problem, kompa XP mam od 4 lat i dopiero teraz tuż po wakacjach zaczęła mi się zacina myszka (optyczna, złącze USB) a konkretnie to kursor na monitorze potem doszło do tego jeszcze ciągłe samoczynne automatyczne resetowanie komputera , w końcu za którymś razem tak się zawieśił komputer że już nic się nie dało zrobic, ciąge dysk twardy się uruchamiał od nowa i po chwili pojawiało się okno z info. że odzyskał sprawnośc po poważnym błędzie i tak w kułko. Na 10 dni trafił do serwisu zrobili przegląd systemu potem reinstalację systemu i nowe sterowniki , wirusa żednego nie znaleźli to było dobrze, niecały tydziń temu go oddali mi i wszystkie dane i profile i wszystkie ustawienia trzeba było instalowac od nowa. Aha powiedzieli mi w serwisie że komputer ciągle się wieszał i zacinał bo przez ciągłe instalowanie i usuwanie GIER może przypadkowo dojsc do usunięcia pewnych plików systemowych podobnych do tych plików od gier . I tak teraz przez ten tydzień chodziło wszystko nomalnie a żeby nie mie na przyszłośc problemów z tymi plikami systemowymi to zainstalowałem sobie grę KOZACY II WOJNY NAPOLEOŃSKIE (gra z CDACTION) na przenośnym tak zwanym “gwizdku” (to było 2 dni temu) , i dzisiaj tak se uruchamiam kompa i znowu podczas logowania wiesza się kursor, zresetowałem , wszystko ok , troche surfowania po sieci, oddaję kompa ojcu, wchodzi on na swój profil, otwiera internet , kursor znowu się wiesz, i znowu resetowanie, no teraz chodzi normalnie ale jak długo ,… żadnych programów nie usówałem więc żaden plik systemowy nie powinien ulec uszkodzeniu jak mówiłem grę (jedyną zresztą) mam na gwizdku, i podłączam go tylko jak chcę pograc tak normalnie to jest odłączony, hmm co by tu jeszcze powiedziec …a tak CZY WOGULE KTOŚ KTO MIAŁ PROBLEM Z ZAWIESZANIEM SIĘ KURSORA I USUNĄŁ TEN PROBLEM NA STAŁĘ???

Odpowiedź jest tak banalnie prosta , że prostsza być nie może.

Zapewne masz zmieniony kursor. Nie masz tego podstawowego.

Wystarczy ,że zmienisz na normalny i już :wink: