Kursor myszki szaleje

wiecie od czego może szaleć kursor myszki?

bo nie kiedy mam tak że myszka i sama szaleje a puźniej przestaje

czyli ?

Trzęsie się, jeździ sam po całym ekranie ?? opisz dokładniej.

no właśnie jezdzi po calem ekranie i sie trzesie wlasnie to od czego to moze byc ??

jaka myszka ??, posiadasz podkładkę ??.

laserowa myszka nie mam podkładki i jest z firmy TECH

Spróbuj na innej powierzchni…=)

to nic nie daje…Może jakieś sterowniki??

Może inna myszka? Z laserowymi czasami tak bywa :frowning: chyba jest uszkodzona.

Miłej identyczny przypadek,ale na normlanej myszce podłaczanej pod wejscie z tyłu kompa,była uszkodzona :slight_smile:

Wiec u ciebie moze byc podobnie

Czyli mysza do wymiany. :wink:

aha.dzieki

ja bym kupił porządna podkładkę dedykowana specjalnie pod myszki laserowe

Pfff ja mam optyczną Logitech’a i czasami kursor sam się zaczyna przesuwać po ekranie…zdarza się to jak mycha jest w bezruchu.

Niektóre modele optycznych myszy Logitech’a miały taką wadę, że kursor potrafił uciekać w róg ekranu nawet gdy mysz była w bezruchu. Dotyczyło to myszy optycznych, w myszach laserowych nie spotkałem się z tym problemem - jednak może dlatego, że używam myszy porządnych firm.

@ kubazwolak

Posiadasz mysz jakiejś firmy krzak, znam firmę A4-Tech ale o firmie TECH w życiu nie słyszałem - nawet google nie zwraca żadnych informacji o tej firmie i jej produktach.

Sprawdź dwie rzeczy: po pierwsze czy to kabel nie ciągnie myszy w górę, po drugie czy na innej powierzchni dzieje się to samo. Podłóż plik kilku czystych kartek A4 (z drukarki) pod mysz i zobacz czy problem będzie nadal występował. Jeżeli problem zniknie, to będzie znaczyło że winna jest nieodpowiednia powierzchnia pod myszką. Jeżeli nic się nie zmieni, to proponuję kupić nową myszkę - ale nie produkt firmy krzak, tylko jakiegoś sprawdzonego producenta.

pomylił się… zobacz logo A4-Tech… na górze nie przypomina raczej A4 :wink:

już było dobrze i znów sie tak robi dlaczego ??

dlatego, że myszka do wymiany :wink:

Zobacz na innym komputerze, jeśli będzie to samo to myszka do wymiany.

na innym kompie jest normalnie

W dniu 21.04.2008 , o godzinie 14:02 został dopisany post przez kubazwolak

No nowa mysza działa bez zazutu