Kursor myszy się zacina

Witam.

Od ostatnich paru dni mam problem, a mianowicie co jakiś czas, czasem co chwilę, czasem co kilka godzin, kursor na ekranie monitora nie rusza się, aczkolwiek ruch jest rejestrowany, bo po chwili, czasem po sekundzie, czasem po dziesięciu, kursor pojawia się tam, gdzie powinien być po ruszeniu myszką(nie ma ruchu, kursor z punktu a pojawia się nagle w punkcie b ). Próbowałem reinstalować sterowniki do mojej Roccat Kova+, próbowałem przełączać myszkę w różne wejścia USB, próbowałem skanować komputer w poszukiwaniu wirusów MalewareBytesem i Kasperskym, próbowałem sprawdzić czy to czasem nie jest wina stuprocentowego użycia procesora (nie, procesor nie jest w pełni obciążony tak samo jak i RAM i jak mówiłem wszystko na ekranie co się ruszało to nadal się rusza, mogę włączyć menedżer zadań z klawiatury, tylko kursor “freezuje” a potem pojawia się w drugim miejscu). Nic nie pomogło. Jakieś porady?

Sprawdzenie myszy na innym kompie, bo może uszkodzona?

Sprawdzałem przez długi czas, na drugim kompie wszystko grało jak należy. Jakieś inne pomysły? Moim zdaniem wina leży gdzieś w softwarze