Kursor nie widzi paska zadań

mam nietypowy problem z windows 7 64bit

kiedy włączam komputer, system normalnie się ładuje (nie trwa to długo etc), ale pojawia się pewien problem. Myszką nie mogę uruchomić żadnego programu na pasku zadań, nawet włączyć start menu - jakby kursor nie widział w ogóle tego paska - mam przy tym możliwość klikania na foldery i elementy pulpitu, oraz pokazuje się prostokąt zaznaczania. Co więcej kiedy otworzę dane okno przez klawiaturę, czy też otworzę jakiś folder na pulpicie klikając na niego myszką, kursor nie widzi funkcji zamknij, minimalizuj,powiększ/zmniejsz, nie mogę też za bardzo nic klikać w folderze jakby myszka w ogóle nie widziała tego co jest na ekranie.

Próbowałem podłączyć inną mysz i problem ciągle jest taki sam. Przywrociłem również komputer do wcześniejszego stanu. Problem jest o tyle dziwny, że po jakiś 4-6 minutach od startu systemu nagle wszystko zaczyna działać normalnie, czyli już mogę w pełni obsługiwać komputer za pomocą gryzonia.

Z góry dziękuje za pomoc

Jak się zachowuje komputer w trybie awaryjnym?

w trybie awaryjnym wszystko działa dobrze, od razu można klikać wszystko.

Zauwazyłem, że kiedy przy normalnym rozruchu po uruchomieniu się systemu naciśnie się ctrl+alt+del i kliknie potem “anuluj” system wraca “szybciej” do normalności i można już klikać wszędzie gdzie się chce.

Problem jest cholernie irytujący.

Skanowałeś system antywirusem oraz programem Malwarebytes?

Wrzuć log z OTLa.

00pawko00 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Skanowałem Malwerebytes, windows defenderem, avastem, oraz internetowym skanerem Esset - nic nie zostało wykryte. Problem dalej się pojawia.

Pokaż logi z narzędzia OTL.

Przestawiasz w nim Processes i Modules na All, Standard Registry na Standard oraz wklejasz w dolne białe okienko Custom Scans/Fixes :

Klikasz Run Scan.

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt

Logi wklejasz na wklej.org lub wklej.to.

Przeskanowane, oto wyniki:

http://wklej.to/bzZc7

http://wklej.to/9M84o

Dodane 13.04.2011 (Śr) 23:46

jest ktoś w stanie mi pomóc? czy logi są ok? ![-o<

W logach nic szkodliwego.Przeskanuj programem Dr.WEB CureIt http://ftp.drweb.com/pub/drweb/cureit/launch.exe

Sprawdź na czystym rozruchu http://support.microsoft.com/kb/929135/pl

sformatowałem komputer i dalej mam ten sam problem, co więcej występuje on już podczas instalacji windowsa (oryginalny windows 7 HE 64bit) kursor przestaje widzieć okienka, które trzeba zaznaczyć (np “dalej”, “akceptuje regulamin” etc).

BŁAGAM O POMOC

Dodane 01.05.2011 (N) 1:46

mój sprzet to:

procek: amd phenom 2 x4 965BE

ram: 4GB

płyta głowna: asus M4A89TD PRO/USB3

mysz: bezprzewodowa microsoft WM 2000

Hej, czy rozwiązałeś ten problem? Mam DOKŁADNIE to samo i nie wiem co z tym fantem zrobić ;/