Kursor sam lata po pulpicie

spotkał,sie ktoś kiedyś z takim zjawiskiem… :o

Sam kursor mi lata po pulpicie,wszsytko otwierajac…itd.

Wygląda,to jakby albo sie kotś włamał do kompa bądz sterował tym kto inny…

Przeskanowąłem system wszystkimi mozlwymi antywirami od Nortona po Avast,norton znalazł mi jedengo smiecia,trojana Hack Tool Win,oczywscie wywaliłem go,i wszystko co związane,z nim,możliwe jest to,ze jednak,nie jest do końca usunięty,i prze to rzeczy takie sie dzieja??

Jakies pomysły sugestie,etc…? Niekiedy musze resetwoac kompa z 4 razy pod rząd :frowning: :frowning:

Spróbuj zmienic mysz. Miałem kiedyś podobny problem i po wymianie myszki wszystko już było OK.

Jak wyłączysz neta to też tak jest?

Ja mam myszkę optyczną i na początku sama po ekranie latała, ale po jakichś 2 miesiącach o dziwo przestała i jest ok

no chyba ze ktos ci jakiegoś trojana zapakował i teraz sie bawi twoim kosztem .

Pewnie Twój komputer jest zdalnie sterowany przez inną osobę. Jeśli tak, to wyłącz zdalne sterowanie.

Hmmmmm ja wprawdzie takiego przypadku nie mialem ale moze wyjmij mysz z kompa i wloz z powrotem :?

Bzdura…

Jeśli mysz jest na PS/2 - nic to nie da - i tak będzie trzeba restartować system. Natomiast na myszach na USB problem raczej nie występuje. Bynajmniej nie pamiętam, żebym go miał na myszach z takowym interfejsem.

Ewidentna wina sterowników od myszy optycznej… Mam doświadczenia w tym temacie jeśli chodzi o myszy firmy A4TECH i WindowsXP. Po zainstalowaniu firmowych driverów mysz raz na parę godzin zaczynała wiarować tak, jak Tobie. Lekarstwem okazało się usunięcie sterowników i pozwolenie Windowsowi samemu dobranie odpowiednich. Tracimy wtedy mozliwość ingerencji w liczne opcje myszy, co mnie troszeczkę denerwuje, ale coś za coś. Acha - nowsze stery niestety nie rozwiązują problemu. Niedługo mam w sumie mam zamiar zainterweniować u firmy w związku z tym, bo nie po to wydawałem duże pieniądze, żeby teraz nie móc w pełni korzystać z urządznia :-x :stuck_out_tongue:

Też tak myślę. Jest to chyba najbardziej prawdopodobne, bo latający kursor po ekranie tak sam z siebie ??

Sprawdz czy nie masz jakiegoś ścierwa w autostarcie

Dokładnie tak :!: Sam z siebie…

Dokładnie panowie SAM KURSOR ŚMIGA PO EKRANIE NAWET PRZY WYŁACZONYM NECIE co wyklucza wtargnięcie i bawienie sie kogos moim kosztem,czyli trojan i inny tego typu badziew.

Dzisaj miałem też taki przypadek nie jeden raz,tylko z eprzyglądnąłem sie temu dobrze i przypadkowo skierowąłem sój wzrok na czerwona lampkę która jest obok dysku i mruga na czerwono,otóz jak sie to coś wlaxcza,to jest mignięcie lampki i takie jakbny delikatne stukniiecie w dysk,czyli oznacza,ze to coś włacza,sie automatycznie…(???)

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze to moze być wina myszki,wir i inne ten napewno nie,bo jak napisałem u góry wytępiłem to cos co było razem,z ciałem,bo mi antywir pokazał,że miałem 5 ciał wirusów i pięknie ładnie wszystkie zostłąy usunięte,przeciesz w razie czegos,to antywir,dałby mi znać,ze jakiegoś smieca nie może usunąc,nie…??

Usunąłeś już te sterowniki, czy będziesz nas męczył tym problemem do jutra :?: :stuck_out_tongue: NA 99% pomoże.

Zawsze możesz jeszcze przeskanować kompa tym Spybot - Search & Destroy i Adware-em

Spokojnie,czekałem na odpowiedzi,czy ktoś coś poradzi…zrobie to pozniej i dam,znac… :lol:

Thx za pomoc.

Oj, ja miałem z tym problemy, miałem… już raz obszernie o tym opisywałem… podam link do mojej historii… :slight_smile: Miałem problem z myszką optyczną Logitecha, a… po zamienieniu jej na taką samą, tyle, że z kulką wszystko działa. Zapraszam do lektury --> http://forum.dobreprogramy.com/viewtopi … ght=myszka

Są takie programiki co własnie robią takie kawały. Moze ktoś ci coś takiego zainstalował i teraz siedzi z boku i się smieje. :lol:

To na pewno nie zaden wir ani trojan ani nic , ja tak mialem na 2 myszkach ( nie mialem wdety neta ) i cos sie okazalo ze mialy uszkodony kabel przy myszcze , zawsze jak mi tak wariowala to musialem poruszac kalbem i bylo wszystko dobrze. To napewno wina mychy

PS. nie tylko pod winem mi sie tak dzialo np. w quaku tez mi tak mycha baniowala krecac obrazem w kolko i strzelajac gdzie po padnie :slight_smile:

Napewno nie,nie czytasz postów dokładnie,napisałem juz ze to sie równiez dzieje przy wyłączonym necie.

To juz bardziej skłaniam sie ku wersji ze anty wir nie usunął mi jakiegos dzidostwa które to samo włącza.

Usuń w końcu te sterowniki i zobacz czy zadziała, a nie gdybasz… Masz najprawdopodobniej rozwiązanie problemu i nie wiem na co czekasz :?

No wiesz, Pawek, w problemie, który ja opisałem wcześniej, odinstalowywanie sterowników nie pomogło… nic nie pomagało… także na pewno to nie pomoże… :? Ale spróbować warto…