Kursor sam się porusza w laptopie

50 minut temu grałem w grę i nagle myszka zaczęła mi sama klikać później kursor zaczol jeździć w dół a później klikać i przesuwać w prawo narazie wyłączyłem komputer i spróbuję go za 2 godziny włączyć i może przejdzie skanowalem komputer malwarebytes wykryło wirusa i usunąłem go a problem nadal występuje myszka Roccat kain 100 to nie problem myszki bo gdy ja odłączam to nadal dzieje się to samo system operacyjny Windows 10

Pierwsze: co ten temat robi w dziale Windows Mobile?

Czy ten twój Windows 10 pracuje na procesorze ARM stąd tak lekkomyślny dobór kategorii? Windows CE w edycji 10 to też pewnie nie jest (od 2013 wisi na wersji 8 jak dawny Windows 8 z 2012).

Spróbuj zrobić mimo wszystko raport z FRST najwyżej eksperci powiedzą, że to błąd „błęda” błędem pogania i trzeba poszukać skanera który nie ma problemu z architekturą ARM.

Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

Być może jakieś aktywne resztki wykryje RogueKiller Anti Malware | Free Virus Cleaner Download • Adlice Software (niby zaleca się włączyć moduł bezsygnaturowy MaIPE (BETA)), przyda się pewnie raport co wywalił lub wsadził do kwarantanny MBAM.

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.