Kursor szaleje nie wiem co robić :<

Witam mam problem z myszką.

Szaleje myszka jednak to nie jest to Jej wina wszystko zaczęło się po formacie Laptopa .

Sprawdzałem dwie takie same myszki i na obu jest tak samo , od czasu do czasu zaczyna mi przyciskać na ekranie ciągle LPM , a jak np. chce obejrzeć filmik to muszę nacisnąć ALT+Tab lub CTRL+ALT+DELETE i i wtedy dopiero mogę nacisnąć na linię czasu :slight_smile:

Serdecznie dziękuję z góry :slight_smile:

Hej,

Skoro masz laptopa, to jesteś pewien, że problem powoduje myszka. A może to klawisz touchpad’a się zacina i generuje kliknięcia LPM. Masz możliwość wyłączenia działania touchpad’a? Same sterowniki do wspomnianego urządzenia są zainstalowane i aktualne?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ten laptop jest akurat jest taki że całkiem możliwe że to wina touchpad’a :slight_smile:

Może nie był drogi ale w tym co ma mi służyć to służy :slight_smile:

Na tym lapku po Formacie wystarczy zainstalować Grafikę , bezprzewodową i dźwiękową i już ładnie śmiga i nie potrzeba nic innego :slight_smile:

A możesz mi powiedzieć jak wyłączyć touchpad’a ?

Dziekuję i pozdrawiam :slight_smile:

Hej,

Bez odpowiednich sterowników mogą zdarzać się różne dziwne przypadki. By ich uniknąć warto zainstalować najnowsze wersje sterowników - nie tylko dla tych podstawowych elementów sprzętowych, ale również do touchpad’a. :slight_smile:

Wszystko zależy od tego, jakiego producenta jest to laptop. Na przykład w Acer’ach do wyłączania touchpad’a służy kombinacja klawiszy Fn + F7 bądź też dodatkowy, dedykowany do tego przycisk w okolicy touchpad’a.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki za pomoc :slight_smile:

Zainstalowałem sterowniki touchpada i wyłączyłem go :PP

Jak narazie nic się nie dzieje zobaczymy :stuck_out_tongue:

A laptop to Dell Latitude D820 :PP

Dziękuje za pomoc i pozdrawiam :wink:

Hej,

Bez sterowników też możliwe było wyłączenie touchpad’a - na przykład poprzez menadżer urządzeń. Ale tak przynajmniej wyłącza się go z poziomu sterowników.

A może po prostu używając klawiatury dotykałeś touchpad’a i nie zwracałeś na to uwagi? :stuck_out_tongue:

Drobiazg.

Pozdrawiam,

Dimatheus