Kursor zawiesza się, niemożność przejścia do innego okna

Witam.

Jestem tutaj nowy wiec nie wiem czy w dobrym dziale pisze proszę o zrozumienie.Mój problem polega na tym iż właczam kompa wszytsko pięknie ładnie chodzi a w pewnym monecie zacina mi się myszka wygląda to tak.

Np pracuje w jakimś programie to mogę w nim operować wszystko ale nie mogę w tedy przejść do np przeglądarki internetowej lub na pulpit,ale po wciśnieciu ctr alt+delete wszystko puszcza i chodzi normalnie, później znowu jest taki problem że lewy klawisz myszy zamyka mi wszystko w co kiliknę np karty w przeglądarce i tak się wiesza.

był format i nic to nie dało myszki wymieniałem też nic wiec proszę o pomoc bardzo. Z góry wielkie dzięki.

System operacyjny jest XP Servis pack 3

Konfiguracja komputera by się przydała. Sterowniki wszystkie poinstalowane?

Dysk sprawny? Komputer w środku wyczyszczony?

Coś więcej trzeba napisać.

Wstaw logi OTL i Extras

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

KOmputer wyczyszczony wszytsko zrobione poprawnie ustapił ten problem ale znowu mi nie działają tylne usb stwierdzono ze wndows 7 pomorze napewno wielu funkcjach.

Jest to możliwe ?

Ale jeśli chodzi o tylne USB to wygląda to tak gdy np podpinam mysz to ona się tylko świeci, wogóle nie widzi sprzetu kursorem nie ruszę,tyleko pod świetlenie myszy się caly czas świeci.

Dane kompa

Intel® Core2 CPU

E8400 @ 3.00GHz

3.00 GHz, 2.00 GB RAM

karte graficzna NVIDIA GEFORCE 9500 GT

Dodane 04.10.2013 (Pt) 9:35

KOmputer wyczyszczony wszytsko zrobione poprawnie ustapił ten problem ale znowu mi nie działają tylne usb stwierdzono ze wndows 7 pomorze napewno wielu funkcjach.

Jest to możliwe ?

Ale jeśli chodzi o tylne USB to wygląda to tak gdy np podpinam mysz to ona się tylko świeci, wogóle nie widzi sprzetu kursorem nie ruszę,tyleko pod świetlenie myszy się caly czas świeci.

Dane kompa

Intel® Core2 CPU

E8400 @ 3.00GHz

3.00 GHz, 2.00 GB RAM

karte graficzna NVIDIA GEFORCE 9500 GT