Kursor


(Torres9) #1

Witam, dzisiaj wyskoczyła mi aktualizacja windowsa więc ją zrobiłem, po włączeniu komputera pojawił się problem z ciągłym ładowaniem kursora wszędzie, wiąże się to z obciążeniem procka, nie mam pojecia co może być tego przyczyną. Prosił bym o jakąkolwiek pomoc , z góry wielkie dzięki


(korona2009) #2

Możesz jaśniej?

 


(Torres9) #3

ciągłe ładowanie niebieskiego kółeczka obok kursora


(korona2009) #4

Dzięki.

 

Czy pomimo ładowania się niebieskiego kółeczka obok kursora możesz “normalnie” korzystać z komputera?

 

Może spróbuj Ustawienia systemu Windows / Aktualizacje i zabezpieczenia / Historia aktualizacji / Odinstaluj aktualizacje i odinstaluj ostatnią aktualizację (zapisując jej numer) po czym naciśnij Stan aktualizacji / Sprawdź aktualizacje (aby raz jeszcze pobrano ostatnią aktualizację).

 

Nic mądrzejszego nie przychodzi mi do głowy.

 


(Torres9) #5

Niestety problem dalej się pojawia. Prawie normalnie można korzystać, ale też jest to wkurzające, bo i lapek nagrzewa się przez to praktycznie nie robiąc nic takiego.

rsit log http://wklej.org/id/2989476/

adwcleaner http://wklej.org/id/2989493/

OTL http://wklej.org/id/2989500/

 

 


(korona2009) #6

Dziękuję za logi, ale może niech się w tym temacie wypowie osoba znacznie bardziej kompetentna.

Przypuszczałem, że po prostu ostatnia aktualizacja nie ściągnęła się / zainstalowała poprawnie i warto tę operację powtórzyć, ale z tego co piszesz to moja rada okazała się niewiele warta.

Przekazuję pałeczkę bardziej doświadczonym koleżankom / kolegom.

 


(Dimatheus) #7

 

torres9, zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie, na przykład: " Ciągle zacinający się kursor po aktualizacji systemu". Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

 

Skoro mamy logi, przenoszę do działu bezpieczeństwo - BTW, wykonujemy logi programem FRST.

Pozdrawiam,
Dimatheus