Kursy grafiki Łódź

Witam,

Chciałem zapytać czy możecie mi polecić jakieś kursy grafiki komputerowej w łodzi, na które warto się udać? Obecnie pracuje z Photoshopem i Corelem nad obróbką zdjęć i obrazków, chciałbym zwiększyć swoje umiejętności, właśnie z pomocą takich kursów. Najlepiej gdybyście mogli dać mi jakiś namiar i troche informacji.

Pozdrawiam serdecznie
CP22

Taniej i moim zdaniem lepiej wychodzą kursy online. Robisz je własnym tempem i zawsze możesz obejrzeć coś 20 razy jak jest taka potrzeba.

1 polubienie

Dziękuję za odpowiedź, czy mógłbyś jakieś kursy polecić?

Konkretnych nie bo dawno nic nie kupowałem, a takie rzeczy szybko się dezaktualizują. W sensie informacje na kursach poruszających zagadnienia związane z IT. W przypadku grafiki i photoshopa nie postępuje to tak szybko, ale jednak różnice z każdym wydanie kolejnej wersji Photoshopa się pojawiają i warto znać nowsze narzędzia bo to przyśpiesza znacząco pracę.

Gdy ja korzystałem z takich kursów, a było to od 7 do 8 lat temu było tylko kilka platform z takimi kursami. Udemy w tedy praktycznie na rynku Polskim nie istniało, ale na tamte czasy znalazłem taką platformę jak Eduweb. W tamtym czasie moim zdaniem miała najlepsza ofertę i sprawiała wrażenie najbardziej bezpiecznej (pod względem uniknięcia oszustw i rozczarowania, w tedy rynek kursów online dopiero startował). Więc od siebie mogę polecić właśnie eduweb, ostatni raz kurs kupowałem tam dwa lub trzy lata temu, lecz nie dotyczył on grafiki tylko innej dziedziny.
Co prawda lekko byłem tymi kursami rozczarowany, ale to przez to, że miałem inne oczekiwania i wydaje mi się, że te kursy były dedykowane do innej grupy docelowej niż ja należałem. Jednak ze wszystkich wcześniejszych byłem i jestem niesamowicie zadowolony bo dały mi to czego potrzebowałem, a w sumie kupiłem tam ponad 11 kursów na pewno.

Rozpatrując kwestie kursów online i stacjonarnych trzeba jednak wziąć pod uwagę osobiste preferencje. Będą ludzie dla których forma kursów nie ma znaczenia, będą też tacy którzy wolą online bo więcej z nich wyniosą, ale będą też tacy do których dotrze coś tylko na kursach stacjonarnych.
Ja jednak mając do wyboru 3 tys za kurs stacjonarny a od 100 do 300 zł za kurs online, wolę jednak kupić 10 kursów online niż 1 stacjonarny.

1 polubienie

Dzięki za odpowiedź, cenne informacje.

Będę wdzięczny za wszelkie kolejne propozycje.