Kx Project

Na wstępie powiem że mam neta od nedawna.

Moja pośba dotyczy sterowników kx project.

Zainstalowałem sterowniki kx project podobno dziwięk ma byś super.

Tak tylko ja nie wiem co mam zrobić po zainstalowaniu prosze o wskazówki.

Jeśli można to krok po kroku bo nie znam tego programu i po prosu nie wiem co mam po przestawiać.

z góry Dzięki za pomoc.

a moja proźba jest aby patrzyć gdzie sie umieszcza pytania :wink: :wink:

przenosze :wink: :wink:

najpierw napisz jaką masz kartę dźwiękową i co chcesz w ogóle “przestawiać”

Mam kare muzyczną Sund Blaste Live 5.1!

I chodzi mi głównie o ustawienia pod film, muzyke no i gry.

Procesor mam 1,6 Athlon.

zainstaluj kx w wersji 3538i i podaj tutaj adres mail to wyślę Ci wszystko co potrzeba 8)

jest tutaj

icon_email.gif

podaje e-mail maly950@wp.pl

Będe bardzo wdzięczny za pomoc.

W końcu poustawiam jak należy.

Z góry dziękuje DUCHU

Jak można to krok po kroku sory że tak marudze ale troche jeszcze nie łapie co mam zrobić

WIELKIE DZIĘKI !!

Ja mam te stery od kiedy nabyłem zestaw 5.1 czyli już koło 2 lat, i dźwięk jest piękny. dużo lepszy niż na zwykłych sterach z creativa. Ale ja tak nic nie zmieniałem, tylko przestawiłem w mixerze, na 5.1, i odwruciłem kanały.

A można coś jeszcze zrobić dla lepszego dźwięku ??

Aha, DUCH’u jak to Twoje, jest lepsze, i coś tam poustawiane, to prześlij mi też :lol: mój e-mail --> floox_pl@o2.pl

Z góry dzieki !

FlooX: Tam można duuuuuużo a w 3538i jest poprawiona obsługa EAX więc gry też dobrze by chodziły :slight_smile: (w 3537 nie było eax)

DUCH: jakbyś mógł to żuć i mi zobaczymy co wymodziłeś :stuck_out_tongue: Maila masz w profilu

Dziś odebrałem e-mail :smiley:

DUCHU DZIĘKUJE BARDZO ZA POMOC :!: :!: :!: :!:

Jest super, ustawienia są bardzo fajne, jestem w szoku

:o :o :o :o

DUCHU jesteś gość numer 1

polecam jego rady innym :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

DUCHU nara

POZDRAWIAM i jeszcze raz DZIĘKI

DUCH: hehe spodziewałem się czegoś więcej ale i tak jest nie źle. Podstawy są a to najważniejsze

Witam!

Mam takie pytanie: czy KX nadaje sie rowniez do karty SB PCI128?? Bo go zainstalowalem, chce wejsc do KX Mixer i wywala mi blad :frowning:

nie! tylko seria Live! oraz Audigy i to z wyjątkami :slight_smile:

fatalnie :? czyli jestem skazany na stery z Creativa lab, czy moze jest jakas alternatywa??

I tak przy okazji co jest lepsze - zintegrowana karta dzwiekowa, czy wlasnie SB PCI128?? Mam glosniki Creative 4.1 :idea:

to zależy… nowe płyty główne oferują już naprawdę przyzwoite układy dźwięku :slight_smile: w tym przypadku Twój SB128 to już trochę wiekowy sprzęt :lol:

ale jeśli płyta główna ma już swoje lata to napewno karta PCI będzie lepsza od zintegrowanej…

:lol: ok, wiec sprecyzuje pytanie: lepsza jest zintegrowana karta dzwiekowa na plycie Gigabyte GA-8IPE1000-G czy SB 128PCI ??

w tym przypadku raczej zintegrowana :mrgreen:

a ja mam karte audigy i odinstlowalem sterowniki creativa i zainstalowalem kx i nic sie nie dzieje dzwieku nie mam i nawet karta jest nie zainstalowana. moze ktos napisac co zrobic zeby bylo wszystko ok ??

wywal z manadżera urządzeń wszystko co jest od dźwięku!

wyczyść rejestr!

zainstaluj KX

dzieki za pomoc DUCH :mrgreen: A moglbys mi jeszcze polecic jakas karte myzyczna do glosnikow Creative’a 4.1 ??